Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy BEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie to moj pierwszy post wczoraj kupiłem od Niemca a4 b6 2002r 1.8T silnik bex. Odpalilem wzystko ok przejechalem sie kawałek zauwazylem ze turbina przy okolo 2k obrotow zaczyna świszczeć ale ciągła jak trzeba problem pojawił się dziś jak po przejechaniu okolo 10 km jak silnik sie nagrzał turbinka przestała ciągnąć tak mocno jak na zimnym silniku jakieś porady , sugestie? VCDS wywala 2 błędy:

 

16618 -  Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition)

        P0234 - 001 -  Upper Limit Exceeded

16891 -  Idle Control System RPM: Higher than Expected.

        P0507 - 001 -  Upper Limit Exceeded - Intermittent

 

i jeszcze jest problem z wysokimi obrotami na biegu jałowym 1200-1600 moze jest jakies powiązanie?

 

Auto postało 2 godz przed chwila próba i czuc te 190 km czyli ewidentnie problem zaczyna sie przy rozgrzanym silniku

Edytowane przez Luk Wasky

Opublikowano

Szczelność dolotu kompresorem do sprawdzenia oraz zaworek jednokierunkowy odmy. Zrób logi.

Opublikowano
  • Autor

Logi zrobić tak jak jest teraz czy po wymianie zaworka ? I które logi ?

Opublikowano

ZAsysa korek oleju ? Sprawdź ten zaworek najpierw i pewnie przy demontażu połamie się kolanko odmy.

 

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki w srode zabieram sie za czyszczenie przewodów odmy i wymiane zaworka. Właśnie bylem sprawdzic czy zasysa korek- tak zasysa na siłę musiałem go wyciągnąc jak mi sie udało to prawie auto zgasło. 

 

 

 

Edytowane przez Luk Wasky

Opublikowano
  • Autor

Dziś udało mi sie w końcu zrobić logi po wymianie zaworka tak więc:

002, 033      

http://vaglogi.pl/log-002_033_rM3tK.html

003, 020

 

 

http://vaglogi.pl/log-003_020_2ij4O.html

 

003, 020

 http://vaglogi.pl/log-003_020_u8mA5t.html

115, 118 

 

http://vaglogi.pl/log-115_118_Xne4mcm.html

 

090, 093

http://vaglogi.pl/log-090_093_721sN.html

Opublikowano

Na pewno masz przestawiony rozrząd, więc do poprawy. Logi nie wyglądają dobrze ale zaraz bardziej doświadczeni to ocenią...

Opublikowano
W dniu 14.11.2019 o 20:37, JarekST202 napisał:

Na pewno masz przestawiony rozrząd, więc do poprawy. Logi nie wyglądają dobrze ale zaraz bardziej doświadczeni to ocenią...

w tym jednym punkcie który został skomentowany to bardziej rozciągnięty łańcuch, albo coś z napinaczem. przestawiony rozrząd to cf 14+

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.