Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navi z androidem z aliexpres problem


max33r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam trochę nietypowe pytanie, być może piszę na złym forum ale nie koniecznie, posiadam auto A3 8L 2002r 1.6 AVU 3D, oryginalnie miałem zwykłe radio 1 din, zmieniłem konsolę na 2 din i początkowo miałem RNS-D, po przerobieniu lekko kostki wszystko działało, potem kupiłem navi BNS, odpowiednie przejściówki, lekkie przeszlifowanie dołu radia i także wszystko pasowało i działało, znalazłem ostatnio w fajnej cenie radio z androidem dedykowane do A4 B6/B7, z wszystkimi przejściówkami itd itp, dzisiaj radio mi przyszło, wszystko podłączyłem tak jak powinno być, z początku normalnie było podświetlanie klawiszy, włączyłem jakąś muzykę na radiu lecz z głośników nic, żadnego dźwięku ani nic, pokombinowałem trochę, poszperałem na necie ale nic nie znalazłem, jak dźwięku nie było tak nie ma, podświetlenia klawiszy także już nie ma a z początku było, nie mam pojęcia co to może być... Czy może być to wina kostki, być może w B6/B7 są inaczej piny w kostce czy mogę się mylić? Proszę o jakąkolwiek pomoc, naprowadzenie mnie.. Dodaje pomocniczy filmik o co chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...