Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł komfortu A4 B6 kod AMB


stanisław88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

posiadam a4 w wersji USA kod silnika AMB miał ktoś może w tym modelu problem z modułem komfortu? Dostałem się dl niego żeby sprawdzić czy jest z nim wszystko ok, jest suchy, kostka tez ok. Nr na nim to 8E0 959 433 BB

przegladalem Allegro i taniego niema nigdzie. Zaczerpnąłem info nie wiem czy wiarygodne ze musi być taki nie żaden inny. Jak go wogole sprawdzić czy jest do wymiany. Problem w aucie polega na tym iż nie działa często centralny zamek, raz na 10 otworzy się z pilota a innymi razy kluczykiem przez zamek ale otwierają się wówczas tylko drzwi kierowcy a reszta nie, na kompie pokazuje się błąd wszystkich drzwi i alarmu, brak tez sygnału dźwiękowego alarmu. Ostatnio tez sam gaśnie silnik przy próbie uruchomienia, odpalam i gaśnie, swieci się ten kluczyk na desce, od czego zacząć? Co robić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swój MK możesz wymienić na inny przy czym:

twój to:

8E0 959 433 BB – fabryczny alarm, 315MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.
 

więc możesz go wymienić na BC i BD, przy czym ze względu na inną częstotliwość konieczne będzie wymiana pilotów

8E0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.
8E0 959 433 BD - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...