Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z obrotami


Damian.T.KM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni mam mały problemu moje autko to Audi A4 B6 1.8T 150 km AVJ LPG

Jak odpalę silnik to po 2 minutach zaczynają mi delikatnie obroty spadać tak jak by chciał zgasnąć i zaraz się podnoszą .

 Na benzynie przy ruszaniu czuć delikatne szarpanie  po wyżej 2tys obrotów auto już jedzie normalnie 

Gdy przełączę na gaz to już nie idzie jechać cały czas przerywa tak jak by chodzil na 3 cylindry . 

Dodam że żaden błąd mi nie wyskoczył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz lpg,skasuj błędy w silniku ( nawet jak ich nie ma) i zrób kurs kilka kilometrów na Pb I napisz czy objawy nadal występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wszystko usuwałem i tak żadnych błędów nie było tylko był błąd w klimatyzacji ale to nie ma z tym nić wspólnego . 

 Na gazie teraz nie jeżdżę bo nie da sie tylko na benzynie ale i tak jest to odczuwalne bo delikatnie przerywa .

 Wczoraj wracając z pracy to włączyłem gaz żeby zobaczyć jak jest różnica między gazem a benzyną i jest sporo odczuwalna z tym szarpaniem na gazie nawet nie chcę się dobrze na obroty wkręcić bo zaczyna szarpać całym autem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię tylko zastanawia mnie to czemu też na benzynie szarpie . 

Bo na gazie to może być albo wtrysk od gazu padnięty albo filtr do wymiany 

Pytanie czy to może być przez którą cewkę bo przepływomierz odpinalem i nic to nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gdybaj tylko zrób diagnostykę. W kanał 14-16 masz licznik wypadan zapłonow ale działa tylko na jalowych. Jakby przerywalo przez brak zapłonu to wywaliło by błąd i migał check w tym momencie.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...