Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z synchronizacją kąta wtrysku  a mianowicie skaczą mi strasznie wartości w grupie 4 dodaje filmik czym może być to spowodowane mam problem gdy rano odpalam  to przez chwilę trzęsie silnikiem później jest ok  

Opublikowano

Kiedy ostatnio robiłeś rozrząd ? To jest raczej kwestia napinacza paska rozrządu...

Opublikowano
  • Autor

Rozrząd wymieniony  firmy Ina  próbowałem naciągnąć pasek ale nic nie pomagało 

Opublikowano
  • Autor

IMG_20190302_104748.jpg

IMG_20190302_104519.jpg

Opublikowano

Nagraj filmik jutro rano, odrazu po odpaleniu, a najlepiej zacznij logować jeszcze przed odpaleniem...

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem uszczelniacze pompowtryskiwaczy ale nie pomogło dalej szarpie przez parę sekund później wszystko ok to jest tylko momencie odpalania po dłuższym postoju  

Opublikowano
  • Autor

To zdjęcie z grupy 13 jest zrobione zaraz  po odpaleniu po nagrzaniu korekty idą delikatnie w dół 

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem dodać że jak jest temperatura powyżej zera to już tego nie ma silnik odpala normalnie nie szarpie 

Opublikowano

To świece żarowe wyciągnij i podłącz pod akumulator na krótko czy w ogóle grzeją 

Opublikowano
  • Autor

Świece nowe grzeją sprawdzałem czy dochodzi prąd 

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia z dziś jutro postaram się zrobić logi na zimnym 

IMG_20191205_162055.jpg

IMG_20191205_162012.jpg

IMG_20191205_162028.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.12.2019 o 09:40, kamil-vag napisał:

Nagraj filmik jutro rano, odrazu po odpaleniu, a najlepiej zacznij logować jeszcze przed odpaleniem...

Witam z jakich grup mam zrobić logi statyczne 

Opublikowano

Zobacz odczyty temp na kanale 007

013+023

Przed odpaleniem daj log i dopiero odpal. 

Potem zrób log kanału 001+004+003

 

Opublikowano
  • Autor

Czy 

24 minuty temu, kamil-vag napisał:

Zobacz odczyty temp na kanale 007

013+023

Przed odpaleniem daj log i dopiero odpal. 

Potem zrób log kanału 001+004+003

 

Czy dobrze to zrobiłem to pierwszy mój log jutro zrobię rano jak będzie auto po nocy bo teraz stało 5 godzin i efektu talepania nie było musi stać dłużej 

LOG-01-013-018-023.csv

Opublikowano
  • Autor

Dodaje logi statyczne na zimnym proszę o sprawdzenie                                                       

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub...

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub...

 

Opublikowano

Według loga to właśnie przez jakieś 30s Ci trzęsie silnikiem, prawdopodobnie masz problem z uszczelnieniem na 2 wtrysku, po dłuższym postoju, spływa z niego paliwo i przy odpalaniu chodzi praktycznie jak na 3 gary... Dopóki ECU nie wyrówna pracy silnika po napełnieniu i odpowietrzeniu wtrysku ... 

Opublikowano
  • Autor

Uszczelniacze wymienione 

Czy może być to wina samego pompowtrsku? 

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, kamil-vag napisał:

Według loga to właśnie przez jakieś 30s Ci trzęsie silnikiem, prawdopodobnie masz problem z uszczelnieniem na 2 wtrysku, po dłuższym postoju, spływa z niego paliwo i przy odpalaniu chodzi praktycznie jak na 3 gary... Dopóki ECU nie wyrówna pracy silnika po napełnieniu i odpowietrzeniu wtrysku ... 

Panie Kamilu czy może być to wina samego pompowtrsku uszczelniacze wymienione gniazda nie były idealne  kombinować coś jeszcze czy raczej ściągać głowicę 

Opublikowano

Może być wina pompowtrysku, chociaż bardziej obstawiam uszczelnienie, może uległo uszkodzeniu przy wkladaniu, lub nie została odpowiednio przygotowana powierzchnia w gnieździe pompowtrysku... Zarówno boczne jak i dolna z przylgnią miedzianej podkładki... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.