Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Zamiana skrzyni multitronic na manualną

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś wie,czy da się zmienić multitronica na manual?

Wiem,że mechanicznie nie ma problemu,ale co z elektroniką?

Opublikowano

Witam.

Wysłałem dzisiaj zapytanie o dokładne dane zakładu, który to wykonał u jednego z kolegów z AKP. Wymienił multitronika na skrzynię manualną - koszt to 4600 zł. Napisał, że po wymianie wszystko działa jak trzeba. Jak dostanę namiar na ten zakład to podam go tutaj - może będą inni zainteresowani.

pozdr. :)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie,że ktoś się zainteresował :) mam nadzieje że coś z tego wyjdzie

Opublikowano

OK dostałem przed chwilą odpowiedź na moje zapytanie:

Cytat:

"tel do goscia co to przerabia 504100298 on poda adres itp."

A więc poprostu zadzwoń i jeszcze daj znać na forum.

pozdrawiam :wink4:

[EDIT +]

Na Forum Audi Klub A6 znalazłem jeszcze w podpisie takie info:

"Przeróbki Skrzyni Biegów Automat na Manualn Diagnostyka Samochodowa ''Karol Max"

Audi VW 509023920"

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Jak coś się dowiem to dam znać.

Opublikowano

w/g mnie to elektronicznie nic sie nie zmienia, zeminisz kodowanie silnika tak zeby wiedzial ze współpracuje z manualem i bedzie działać...

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę zmienić kodowania sterownika silnika i abs z esp. Mam odpowiedni login do abs,ale mimo to kodowanie nie zmienia się.

Chyba dam sobie spokój i oddam skrzynię do naprawy.

Opublikowano

Rob555 z naszego forum, ma swój warsztat w Gdańsku ostatnio przestrajał Golfa, w którym był robiony i nie dokończony set up skrzyni i słyszałem, że poradził sobie z tym, bardzo szybko.

Opublikowano

Gili :) na jednym z forów (chyba A6) jest kolega, który poszukuje najlepiej w Trójmieście lub jak najbliżej zakładu od ASB gdzie specjalizują się w multitronikach. Czy znasz kogoś takiego ? Ja polegam tylko na Sserwisie, ale dla niego to chyba będzie za daleko.

Sorka za OT.

Opublikowano

Cały czas szukam :gwizdanie:

Dostałem cynk, że w Poznaniu jest super warsztat, ale jak się nie przekonam sam, to nie polecam, bo można niechcący narobić komuś problemów.[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 16:56_________________________________________________

http://www.skrzyniebiegow.pl/

ZUH "Sosnowski"

ul. Śnieżna 3

80-554 Gdańsk

tel. 058 343 20 44

Podobno najlepsi w automatach w Trójmieście :wink4:

Opublikowano

Gili Dzięki Wielkie :good: Przekazuję od razu adres zakładu - mam nadzieję, że mu pomoże. Jak się uda i coś się dowiem to dam znać :)

pozdr.

Opublikowano

Byłem dziś u Sosnowskiego i wymieniałem tam olej w skrzyni.

Oczywiście skrzynia zalana była nie tym olejem co powinna, to potwierdza ''fachowe'' podejście Niemieckich warsztatów.

W serwisie tym nie naprawiają Multitroników i nie robi tego nikt w Trójmieście.

Więc przepraszam za mylne namiary.

Dziwi mnie to, że rzadko przyjeżdża do nich multi na wymianę oleju, za to raz w tygodniu, dzwoni ktoś z awarją.

Kierownik, bardzo polecał SSerwis.

Opublikowano

Przzeciez multi to swietna skrzynia i jest bezawaryjna jak tip.... :evil:

Opublikowano

4600 zl? Szczerze mowiac bylem przekonany ze to drozsza impreza jest!

Opublikowano

Przzeciez multi to swietna skrzynia i jest bezawaryjna jak tip.... :evil:

No jest. Tylko nie wiem, co powoduje ten szyderczy uśmiech.
Opublikowano

Przzeciez multi to swietna skrzynia i jest bezawaryjna jak tip.... :evil:

Który tip jest bezawaryjny? :cool1::mysli:

Wszyscy, których znam a mają tiptronik, naprawiali tą skrzynię lub wymieniali, a przecież to prehistoryczna konstrukcja, która zamula samochód i przyczynia się do nadmiernego apetytu na paliwo... i nie ma się w niej co popsuć :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.