Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:drunk::ssij: a to sądze o dieslach :piroman::dziura:
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to mamy podobne poglądy :(

Opublikowano

się coś wymyśli :decayed: a może to nie uszczelka :gwizdanie: moze znowu jakaś rułka pęknieta np od turba albo... no nie wiem dziwna sprawa[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:28_________________________________________________nie ma to jak dobre 1,8T prawda Krzychu? :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

nie znasz kogo kto chce kupić podłokietnik tunel, sterowanie navi?? bo mam i mi leży [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________1.8 T Q :decayed: mam nadzieje ze to nie uszczelniacz wału

Opublikowano

ile za to chcesz i jaki kołlor :wink4: slepy z a4-klub szuka to mu zaraz napisze bo jest na gg :chytry:

Opublikowano

no ciemne- czarne i poszycie podłokietnika siwe szare c**j wie jakie. jeden zawias uj***ny w podłokietniku

Opublikowano

napisz ile to mu napisze bo jest zainteresowany... :)

Opublikowano

no ja wiem?? jak myślisz za tunel i podłokietnik ile ??

Opublikowano

tunel z 50zl? podlokietnik 150?-130? gdyby nie ten zaczep to byc wiecej wzial

Opublikowano

kumpel z klubu to 170 myśle

Opublikowano

za całośc? + KW? :wink4:

Opublikowano

no i + KW

Opublikowano

powiedzialem :decayed: zainteresowany ale narazie mowi ze z kasa problem ale go łyknie :przebiegly: tunel z polifta?

Opublikowano

o qr** zle. kolor tunelu i podłokietnika kremowy jak skóra u mnie. sory pojebało mi sie z moim tunelem[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:40_________________________________________________ :wallbash:

Opublikowano

sprzedane :decayed: weź to odłóż i niech lezy za jakis tydzień,dwa dam ci dane do wysyłki :hi:

Opublikowano

ale wojciu, pojebały mi si ekolory

Opublikowano

i tak pójdzie :decayed: weź jakies fotki cyknij bo chce to zobaczyc slepy :wink4:

Opublikowano

witam :hi:

potrzebuje pare czesci do mojej a4

macie jakies ??

lewy przedni błotnik

zawias drzwi lewy dolny

hak może jakiś używany

piszcie jak coś wiecie :cool1:

Opublikowano

daj mi jego meila bo foty mam

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:44_________________________________________________

witam :hi:

potrzebuje pare czesci do mojej a4

macie jakies ??

lewy przedni błotnik

zawias drzwi lewy dolny

hak może jakiś używany

piszcie jak coś wiecie :cool1:

mam jeszcze tylko odboje na tył do kombi a z tego co ty potrzebujesz to lipa, przejrzyj wątek sprzedam tam widziałem dziś dużo wątków o "sprzedam części" itd i od przed i pd poliftów :hi:

Opublikowano

witam :hi:

potrzebuje pare czesci do mojej a4

macie jakies ??

lewy przedni błotnik

zawias drzwi lewy dolny

hak może jakiś używany

piszcie jak coś wiecie :cool1:

zawias moze bym miał i hak tez :wink4: jaki chcesz ten hak? dopinany czy na stałe?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.