Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam widzisz będzie miało się cis stać to i w domu ci się stanie. To co do roboty? Mam maskę i wzmocnienie czołowe jak chcesz

Musze sprowadzic Piotrka na podworko niech oceni bo on lepszy spec niz ja :D na pewno 2 blotniki , maska, grilk, zderzak, chlodnice, lampy,wzmocnienie przednie, belka, cos w kolach bedzie.. 2 felgi rozjebane co w tamten piatek zalozyl, ogolnie auto cale do malowania bo siatka podrapala wszystko .. kilka elementow jedynie bez rys jest,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wezmie co bedzie :D

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

Napisz mi na PW gdzie bo sam ją mierzyłem miernikiem i było wszędzie okej. Sam jestem ciekaw.

Na przedniej belce jest pomalowane troche :D a poduchy nawet nie strzelily, odlaczone sa ? Firanki sa pogiete, trzeba bedzie spawac :/

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Kuźwa miało być PW ..wszystko przez ten tel ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska z polifta ma lekkie zapięcie hak masz dół grila po prawej stronie to nawet a będziesz chciał to napisz to się dogadamy wiele nie chce a wzmocnienie w jednym miejscu do sklejania od afna za flache ci dam albo jakbyś ta maskę wziął to dołożę za frajer

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

U mnie też nie wystrzelily a zwrotnice zlanalo i tez się dziwilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to trzeba jakiegos speca co by ocenil czy jest szansa to zrobic w gl .. potem jak cos to sie odezwiemy :)

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Maska z polifta ma lekkie zapięcie hak masz dół grila po prawej stronie to nawet a będziesz chciał to napisz to się dogadamy wiele nie chce a wzmocnienie w jednym miejscu do sklejania od afna za flache ci dam albo jakbyś ta maskę wziął to dołożę za frajer

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

U mnie też nie wystrzelily a zwrotnice zlanalo i tez się dziwilem

Z jednej str dobrze bo fotele,kiera i deska do wymiany .. :) a kiera i tak sie zlamala :( nie wiem jak on to zrobil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakbyś cokolwiek potrzebował nawet nie o części chodzi to wal śmiało. Piotruś ci oceni i się zrobi co się ma nie zrobić będzie gitara

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Nie ma lipy musi rosnąć siła jest od stejkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakbyś cokolwiek potrzebował nawet nie o części chodzi to wal śmiało. Piotruś ci oceni i się zrobi co się ma nie zrobić będzie gitara

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Nie ma lipy musi rosnąć siła jest od stejkow

Jeszcze bedzie jezdzic !:D

Pewnie jakbyś cokolwiek potrzebował nawet nie o części chodzi to wal śmiało. Piotruś ci oceni i się zrobi co się ma nie zrobić będzie gitara

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Nie ma lipy musi rosnąć siła jest od stejkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pechowy piatek:) audi chyba nie lubi piatków mifer ja tez mam troche gratów do audi za psie pieniadze

Haha dokladnie :D tak jak wyzej najpierw trza zobaczyc dokladnie co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej teraz nie bedzie bo od poniedziałku matura :facepalm:

No też właśnie, co już umiesz to nie zapomnisz a dzień przed siedzenie nad ksiązkami nic nie daje.

Ja się pojawię moim automacikiem śmietnikiem....:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego 4.2 na wodór

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

Pietia chyba powinieneś awatar zmienić bo to zdjęcie jyz nue aktualne i nue pokrywa się z rzeczywistością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszkę się w czasie zawiesiło ale już składam kolejną to i foto się zmieni :grin:

Co do tej RS6 to jeszcze nie gotowa bryka na pokaz to i kolega ją dopieszcza i może w tedy się pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...