Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozebranie foteli S-Line


nowicjusz1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podpowie ktoś albo podeśle zdjęcia jak rozkręcić fotel kierowcy S-Line grzany,środek materiał,boki skóra A4 B8. Podczas ruszania słychać w środku fotela,od spodu stuk i tak samo podczas hamowania,myślałem że to coś pod fotelem i wykręciłem cały fotel,przepatrzyłem czy coś nie ociera od spodu(jakaś wiązka kabli czy coś),skręciłem i jest jeszcze głośniej niż było i na pewno od środka fotela ten dźwięk dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to zacząć trzeba od pleców oparcia. Tam jest plastikowa osłona, którą odczepiasz u dołu. Nie jest to proste, ciężko idzie. Trzeba ją trochę odchylić i wepchać duży płaski śrubokręt którym wychaczysz  ją z zaczepów. Zanim zaczniesz dobrze jeszcze raz obejrzyj wszystko bo wątpię aby coś Ci latało w środku. Tam nie bardzo co ma latać. Jeśli to są fotele elektryczne to obejrzyj spód fotela (kable, sterownik i przełączniki po bokach). Jeśli są lędźwie elektryczne to może i wewnątrz coś się zadziało z mechanizmem od lędźwi ale to będzie w oparciu, nie w siedzisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakiś czas temu miałem sytuacje że w lędźwiach gdzie jest pompowanie gdy się mocno odchyliłem do tyłu coś strzeliło, pompowanie działa normalnie ale może coś się tam urwało i się przesuwa. Czyli ta plastikowa obudowa jest na zatrzaski które trzeba pociągnąć żeby wyszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...