Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-E Bluetooth problem z połączeniem


patryk201031

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich niedawno zakupiłem Audi a4 b7 z  RNS-E widzę że mam zamontowany zestaw głośnomówiący więc przypuszczam że moduł bluetooth już jest. Szukałem w całym radiu pod różnymi opcjami i za nic w świecie nie wiem jak się z tym radiem połączyć. Podpowie mi ktoś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to zauważyłeś że masz już zestaw głośnomówiący? Masz uchwyt na telefon? Jeśli tak to nie koniecznie masz moduł BT.

Podłącz vcdsa i zrób autoscan to wtedy będzie wiadomo czy masz BT czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo najprościej-po włączeniu stacyjki od razu włącz bt w telefonie i zobacz czy znajdzie coś w stylu audiUHV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2019 o 09:03, MaTeo85 napisał:

A jak to zauważyłeś że masz już zestaw głośnomówiący? Masz uchwyt na telefon? Jeśli tak to nie koniecznie masz moduł BT.

Podłącz vcdsa i zrób autoscan to wtedy będzie wiadomo czy masz BT czy nie.

Zauważyłem to po tym że mam pociągnięty mikrofon na słupku, dlatego twierdzę  że jest bt bo innaczej by się nie połączył. Uchytu na telefon brak.

W dniu 13.12.2019 o 09:12, pila24 napisał:

Albo najprościej-po włączeniu stacyjki od razu włącz bt w telefonie i zobacz czy znajdzie coś w stylu audiUHV

Spróbowałem tak jak piszesz i znajduje mi jakieś bt innaczej się nazywa ale nie da się połączyć. Dlatego zastanawiam się gdzie może to być w radiu ukryte żeby się połączyć bo za nic nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł BT nie jest częścią radia. Jeśli masz Ori moduł to trzeba podłączyć komputer i vcdsem odczytać ustawienia bo może masz zmieniony kod pin a może widoczność by wyłączona i jeszcze kilka innych możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MaTeo85 napisał:

Moduł BT nie jest częścią radia. Jeśli masz Ori moduł to trzeba podłączyć komputer i vcdsem odczytać ustawienia bo może masz zmieniony kod pin a może widoczność by wyłączona i jeszcze kilka innych możliwości

Ok spróbuję, a jaki kabel polecasz do vcds-a bo mam ten zwykły ale on działa chyba do aut tylko do 2003 roku z tego co orientuje się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kkl czyli ten stary obsłuży BT w b7,poza tym możesz mieć moduł który nie obsługiwał bt,cullmana lub nokii. Stąd mikrofon u Ciebie

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można odszukać moduł BT pod dywanikiem od strony pasażera (tak jak pasażer trzyma nogi zaraz przy fotelu) we wnęce powinna być czarna skrzynka a w niej moduł BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...