Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o analizę logów a4 b7 1.8t bfb


nbvn7

Rekomendowane odpowiedzi

Ciśnienie paliwa sprawdź, bo pompa raczej kończy żywot. Gaz po wszystkim do strojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy pompa nadaje się do wymiany? Jaki koszt pompy paliwa mniej więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinasz manometr pod listwę paliwową i jedziesz do odciny jak przy logach. Ma być 4bary. Jak trafisz sam wkład pasujący to za vdo w 300-350zł się zmieścisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, przem8 napisał:

Podpinasz manometr pod listwę paliwową i jedziesz do odciny jak przy logach. Ma być 4bary. Jak trafisz sam wkład pasujący to za vdo w 300-350zł się zmieścisz.

A gdzie można kupić taki wkład vdo? Filtr mam knechta chiński. Zmienić na ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nbvn7 napisał:

A gdzie można kupić taki wkład vdo? Filtr mam knechta chiński. Zmienić na ori?

Nie wiem, szukaj w necie. Ktoś na forum podawał jakąś stronę, gdzie były wkłady. Jak masz gaz to spróbuj z wkładem z skv. Kosztuje grosze i w a3 mi działa ponad 3 rok i wzorowo trzyma ciśnienie przy ponad 200koniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, przem8 napisał:

Nie wiem, szukaj w necie. Ktoś na forum podawał jakąś stronę, gdzie były wkłady. Jak masz gaz to spróbuj z wkładem z skv. Kosztuje grosze i w a3 mi działa ponad 3 rok i wzorowo trzyma ciśnienie przy ponad 200koniach.

Z tymi zamiennikami to ciężka sprawa. Czytałem, że te pompy padają, albo nie trzymają ciśnienia. Na początku wymienie filtr paliwa na ori. Jak nie pomoże to kupię pompę. W sumie gaz mam to nie musi być z najwyższej półki. Da się bez wyciągania całego kosza sprawdzić jaki wkład będzie pasował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery są z boku albo od spodu na wkładzie. Wg. mnie filtr nie pomoże ale żyj nadzieją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...