Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black A4 B8 s-line B&O 19” POMPEI ścięta kiera Lift 2.0 163KM


lizik

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, BLENDEK napisał:

Ale kłótnia... nie ma 3x sline w ogóle na świecie w żadnej Audi. Jest Sline zewnętrzny i wewnętrzny. Handlarze stosują określenie 3x S-line nazywając zawieszenie 1bv jako "trzeci sline".

Ty masz 1x S-line tylko zewnętrzny, w środku masz zwyklaka skonfigurowanego prawie pod Sline żeby było taniej przy kupnie nowego, ale nie jest to oficjalnie Sline. Można to poznać po braku napisu Sline na kierze i fotelach oraz po tym że nie masz pikowanej skóry na kierze i gałce do zmiany biegów... no i fotele nie mają wzorka w kropki jeszcze bodajże.

edit: no i jeszcze brakuje białych nici, które są w sline wewn :decayed:

Co komentarz to lepsze historie wychodzą :lol:

Białe nicie w sline? Można było zamówić z czarnymi.

Fotele z kropkami? Ten szary materiał bodajże  Speed tez wychodził z nadrukiem sline, pełna skóra, ta w "kropki" i też alcantara była z nadrukiem chociaż rzadko to występowało. 

To nie jest epoka b6/b7 tam sline był praktycznie zawsze w takiej samej konfiguracji. Tutaj juz można sobie zrobić co sie chcę. Tak tak ,nawet w rs4 czy rs6 c7 była standard kierownica okrągła nie ścięta, podsufitki również jasne. 

Chyba czym więcej napisów sline tym lepiej? Szkoda ze w piątek z błotnikow wywalilem:( kierownica tez już nie ma :( eh 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, BLENDEK napisał:

Ale kłótnia... nie ma 3x sline w ogóle na świecie w żadnej Audi. Jest Sline zewnętrzny i wewnętrzny. Handlarze stosują określenie 3x S-line nazywając zawieszenie 1bv jako "trzeci sline".

Ty masz 1x S-line tylko zewnętrzny, w środku masz zwyklaka skonfigurowanego prawie pod Sline żeby było taniej przy kupnie nowego, ale nie jest to oficjalnie Sline. Można to poznać po braku napisu Sline na kierze i fotelach oraz po tym że nie masz pikowanej skóry na kierze i gałce do zmiany biegów... no i fotele nie mają wzorka w kropki jeszcze bodajże.

edit: no i jeszcze brakuje białych nici, które są w sline wewn :decayed:

No i mozna sensownie napisac? :D mozna :D ale chyba jeszcze z 2 sliny dodam żeby gul skakał :D a widzisz - myslalem ze np czarny sufit nie jest opcją i wystepuje tylko w sline i wyzej ? dzieki za info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MaciekPL napisał:

Co komentarz to lepsze historie wychodzą :lol:

Białe nicie w sline? Można było zamówić z czarnymi.

Fotele z kropkami? Ten szary materiał bodajże  Speed tez wychodził z nadrukiem sline, pełna skóra, ta w "kropki" i też alcantara była z nadrukiem chociaż rzadko to występowało. 

To nie jest epoka b6/b7 tam sline był praktycznie zawsze w takiej samej konfiguracji. Tutaj juz można sobie zrobić co sie chcę. Tak tak ,nawet w rs4 czy rs6 c7 była standard kierownica okrągła nie ścięta, podsufitki również jasne. 

Chyba czym więcej napisów sline tym lepiej? Szkoda ze w piątek z błotnikow wywalilem:( kierownica tez już nie ma :( eh 

Materiał to akurat alcantara ale bez wytłoczeń s-line. Wewnatrz tylko na progach jest logo ale nie wiem czy to bylo w pakiecie wew czy zew. Zresztą - jak dla mnie konfiguracja jest taka jakiej szukalem :D ale chociaz fajnie sie czyta jak ludzie to przeżywają :D wróce z gór to wrzuce wiecej fot bo poki co audi zasypana na parkingu :D pjona- lece na stok?

Edytowane przez lizik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lizik napisał:

Materiał to akurat alcantara ale bez wytłoczeń s-line. Wewnatrz tylko na progach jest logo ale nie wiem czy to bylo w pakiecie wew czy zew. Zresztą - jak dla mnie konfiguracja jest taka jakiej szukalem :D ale chociaz fajnie sie czyta jak ludzie to przeżywają :D wróce z gór to wrzuce wiecej fot bo poki co audi zasypana na parkingu :D pjona- lece na stok?

Na progach i blotnikach to z zewnętrznego pakietu. O to chodzi ma sie Tobie podobać i odpowiadać wszystko. To Ty tym jeździsz a nie my. Wystawiając auto na forum trzeba liczyć sie właśnie z takimi akcjami, ktoś zawsze cos poprawi jak widzi błędy itd. Osobiście gdybym mial konfigurować audi to wolałbym cos więcej wrzucić w wyposażenie jak nadruki sline. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam prawie S-line a pare rzeczy sam wrzuciłem, chyba to nazwę 0,5 s-line bo tylko brakuje listw na progach i wytłoczenia na fotelach. Pierwszy wlasiciel miał gest i kupił czarny sufit i alkantarę :) 

Bardzo ładna fura życzę dużo km bez problemów i fajnych modów :)

246DB314-2134-4934-83EC-B62F06400281.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RaV22K napisał:

Tez mam prawie S-line a pare rzeczy sam wrzuciłem, chyba to nazwę 0,5 s-line bo tylko brakuje listw na progach i wytłoczenia na fotelach. Pierwszy wlasiciel miał gest i kupił czarny sufit i alkantarę :) 

Bardzo ładna fura życzę dużo km bez problemów i fajnych modów :)

246DB314-2134-4934-83EC-B62F06400281.jpeg

Wrzucałeś ledy wewnatrz czy taka fota tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem Led ale nie polecam moich bo sie zrobiła dyskoteka po paru miesiącach wiec muszę wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RaV22K napisał:

Wrzuciłem Led ale nie polecam moich bo sie zrobiła dyskoteka po paru miesiącach wiec muszę wymienić.

To zamów od tomnika - ja wrzucałem cały środek do małysza i 0 problemów, tylko teraz jedynie wzial bym kolor bardziej w okolice 4500k niż 6000k które miałem bo bylo za jasno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Norbas napisał:

Już nie ma 6000k. Możesz zamówić 5000k ;) 

Ja zamawialem tydzień temu były do wyboru 4500k i 5500k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, instruktor83 napisał:

Ja zamawialem tydzień temu były do wyboru 4500k i 5500k.

O moze faktycznie 5500k bylo. Musialbym sprawdzic maila :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, instruktor83 napisał:

Ja zamawialem tydzień temu były do wyboru 4500k i 5500k.

Jakie wybrałeś? Masz może jakies zdjęcie jak to wieczorem wygląda przy Tw odcieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lizik napisał:

Jakie wybrałeś? Masz może jakies zdjęcie jak to wieczorem wygląda przy Tw odcieniu?

Ja wybrałem 4500k , jeszcze nie zdążyłem założyć,  jak tylko założę, może na weekend to wrzucę fotki na mój profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie odnośnie czarnej ramki, zeby ją założyć trzeba zrzucać zdarzak?

Macie jakies sprawdzone zamienniki czy nie warto?

 

E64A5E5A-8DA9-4DEF-802A-425334928563.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jest przykręcana od środka z grillem chyba że prysniesz plasti dip  to można pomalować z zewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień bez deszczu! :banan: trochę fotek jak wygląda umyta!

IMG_9895.jpeg

IMG_9896.jpeg

IMG_9897.jpeg

IMG_9901.jpeg

 

IMG_9906.jpegIMG_9904.jpeg

Edytowane przez lizik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pasowało by ten chrom  dać w czarny. Nie myślałeś nad folia do lamp na tył ? Ja mam delikatnie u siebie przyciemnione fajnie by się tu komponowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill pojdzie w czarny tylko mysle nad sposobem. Jaka folie dawales na lampy? Musialbym zrobic test jakis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lizik napisał:

Grill pojdzie w czarny tylko mysle nad sposobem. Jaka folie dawales na lampy? Musialbym zrobic test jakis :)

Nie pamiętam jakaś czarna jasna. Wazne by kleić na mokro przynajmniej ja tak robię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...