Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Naprawa w serwisie, a własne części

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak myslicie lepiej jechac na warsztat z wlasnymi czesciami czy bez???

Opublikowano
37 minut temu, carpediem1989 napisał:

jak myslicie lepiej jechac na warsztat z wlasnymi czesciami czy bez???

Nigdy nie bylem na warsztacie bez swoich części. Jak jesteś majętny to nie musisz mieć części własnych i zostaw to warsztatowi.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

dzieki za podpowiedz.pytam bo spotkalem sie z takimi opiniami ze jak masz swoje czesci to patrza na ciebie jak na klienta gorszej kategorii.bo jak sami zamawiaja to cos tam dla siebie ugrają.

Opublikowano
12 minut temu, carpediem1989 napisał:

dzieki za podpowiedz.pytam bo spotkalem sie z takimi opiniami ze jak masz swoje czesci to patrza na ciebie jak na klienta gorszej kategorii.bo jak sami zamawiaja to cos tam dla siebie ugrają.

Może i tak być w niektórych warsztatach,dlatego warto swojego zaufanego mechanika choćby ze 30 km od siebie i wszelkie planowane naprawy u niego wykonywać.

Opublikowano

Nie wiem czy będziesz miał gwarancję na rozrząd jak będziesz miał swoje graty.

Opublikowano
17 minut temu, carpediem1989 napisał:

dzieki za podpowiedz.pytam bo spotkalem sie z takimi opiniami ze jak masz swoje czesci to patrza na ciebie jak na klienta gorszej kategorii.bo jak sami zamawiaja to cos tam dla siebie ugrają.

Sporo więcej jak symboliczne coś :D Kiedyś pytałem z ciekawości w bosch-service o wymianę rozrządu w 1.8t to za same części średniej klasy, jak to koleś ładnie ujął, krzyknęli 1000zł. Pojebało ich srogo, bo max 500zł kosztuje zestaw z pompą wody hepu.

Opublikowano
31 minut temu, aker napisał:

Nie wiem czy będziesz miał gwarancję na rozrząd jak będziesz miał swoje graty.

W mieście gdzie mam mechanika jest sklep z częściami w dobrych cenach i współpracują oni ze sobą dając gwarancję na części zakupione w sklepie i gwarancję na robotę mechanika. Oczywiście takich przypadków jest mało,zazwyczaj i tak sam wszystkie graty szukam w necie a sklep jest w sytuacjach awaryjnych.

Opublikowano
  • Autor

rozrzad BOSCH kompletny.wiec jesli nie dadza gwarancji to znaczy ze nie maja umiejetnosci.

a warsztat wybralem nie przypadkowo.bo od kilku osob slyszalem dobre opinie.dlatego do nich wstawilem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.