Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kodowania lamp z uk na eu


Ducati1098r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .mam problem i chcialem zapytac czy ktos moze wie jak przerobic lampy od audi a4 b8 po lifcie z uk na eu sa to bi xenony led plus skretne ..czy mozna kodowaniem przesunac promien swiatla jak w niektorych mercedesach ?zaznacze ze we wnatrz klapki otwieraja sie magnetycznie dlugie krotkie ,,nie ma mozliwosci przesuniecia strumienia manualnie  np klapka gora dol jak to jest w innych lampach .z gory bardzo dziekuje za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana przesłony w projektorze na EU. Jest jeszcze coś takiego jak tryb turystyczny, który można aktywować z poziomu menu CAR, ale to rozwiązanie połowiczne bo eliminuje oslepianie, ale zmniejsza zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2019 o 17:24, Lukasz_N napisał:

Wymiana przesłony w projektorze na EU. Jest jeszcze coś takiego jak tryb turystyczny, który można aktywować z poziomu menu CAR, ale to rozwiązanie połowiczne bo eliminuje oslepianie, ale zmniejsza zasięg.

Dziekuje bardzo za szybka odpowiedz ...szkoda myslalem ze obejdzie sie samym kodowaniem i zmiana kąta padania światla .a jak ze swiatlami tylnymi .chodzi o to ze chce zarejestrowac auto w pl ..zapewnie musze kupic nowe .czy tez da rady cos wykombinowac ?dziekuje bardzo jeszcze raz za szybki odpis pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przednich lampach  zmiana samych soczewek i masz problem z głowy, jeśli chcesz to mam takowe soczewki ,czy tam przesłony jak wolisz a nawet mogę co to ogarnąć jeśli  wysłałbyś mi lampy,,,,,Jak coś to zaraszam priv..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2019 o 16:00, Lukasz_N napisał:

Tyłu nie musisz ruszać.

Dziekuje jeszcze raz za pomoc .pozdrawiam oraz wszystkiego dobrego w nowym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2019 o 21:11, booolek napisał:

W przednich lampach  zmiana samych soczewek i masz problem z głowy, jeśli chcesz to mam takowe soczewki ,czy tam przesłony jak wolisz a nawet mogę co to ogarnąć jeśli  wysłałbyś mi lampy,,,,,Jak coś to zaraszam priv..

Pozdrawiam

Dziekuje bardzo za odpowiedz i pomoc dam znac jezeli tego jakos nie obejde .bo wiadomo bede kombinowal zeby jak najtansze koszty .jezeli sobie nie poradze odezwe sie do pana pozdrawiam oraz wszystkiego dobrego w nowym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2019 o 17:24, Lukasz_N napisał:

Wymiana przesłony w projektorze na EU. Jest jeszcze coś takiego jak tryb turystyczny, który można aktywować z poziomu menu CAR, ale to rozwiązanie połowiczne bo eliminuje oslepianie, ale zmniejsza zasięg.

 

W dniu 30.12.2019 o 16:00, Lukasz_N napisał:

Tyłu nie musisz ruszać.

Mam pytanie odniosnie tych przeslonek eu ,wiesz moze gdzie je zakupie ?dzieki pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, booolek napisał:

Mam coś takiego takiego.

Masz te klapki eu do bixenon led plus skretne audi a4 b8 2013 po lifcie ?jak tak to ile za nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ducati1098r napisał:

Masz te klapki eu do bixenon led plus skretne audi a4 b8 2013 po lifcie ?jak tak to ile za nie ?

Te klapki  sie otwieraja i zamykaja magnetycznie .krotkie dlugie o takie mi  chodzi wersja eu .dzieki pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...