Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Ze światłami drogowymi


xXxRadekxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem właścicielem   Audi z 1998. Wczoraj  jazda po zmroku okazalo sie, ze nie dzialaja swiatla drogowe tzn. jezeli pociagne manetke od swiatel do siebie kilka razy to za którymś razem złapią i dlugie swieca ale jak popche ja do przodu i przeskoczy w pozycje kiedy swiatla drogowe powinny swiecic caly czas ale się nie wlaczaja dopiero jak się pomacha manetka do siebie i od siebie to za którymś razem złapią ale też potrafią się wyłączyć mimo tego że manetka jest ustawiona na włączonych drogowych.  Wiem, ze trzeba sprawdzic przekaznik od swiatel ale nie bardzo orientuje sie w jaki sposob. Moze ktos pomoze?

Pozdrawiamicon_smile.gif

Edytowane przez xXxRadekxXx
Zmiana oposu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xXxRadekxXx napisał:

Witam,

Jestem właścicielem   Audi z 1998. Wczoraj  jazda po zmroku okazalo sie, ze nie dzialaja swiatla drogowe tzn. jezeli pociagne manetke od swiatel do siebie kilka razy to za którymś razem złapią i dlugie swieca ale jak popche ja do przodu i przeskoczy w pozycje kiedy swiatla drogowe powinny swiecic caly czas ale się nie wlaczaja dopiero jak się pomacha manetka do siebie i od siebie to za którymś razem złapią ale też potrafią się wyłączyć mimo tego że manetka jest ustawiona na włączonych drogowych.  Wiem, ze trzeba sprawdzic przekaznik od swiatel ale nie bardzo orientuje sie w jaki sposob. Moze ktos pomoze?

Pozdrawiamicon_smile.gif

Manetka do wymiany. Lub do wyczyszczenia styków bo jeszcze używke trafisz jak swoją.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, styki w manetce do przeczyszczenia. Przy okazji możesz zmienić przewody w kostce żeby drogowe świeciły razem z mijania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję przeczyścić styki najpierw. A co myślicie o przekaźniku bo raczej jak by poszedł to wcale by się nie włączały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przekaźnika sterującego lampami...

Ewidentnie winna jest manetka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, xXxRadekxXx napisał:

A robił to już ktoś? Jak tak to poprosił bym o jakieś podpowiedzi jak to dokładnie zrobić 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...