Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem Ze światłami drogowymi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jestem właścicielem   Audi z 1998. Wczoraj  jazda po zmroku okazalo sie, ze nie dzialaja swiatla drogowe tzn. jezeli pociagne manetke od swiatel do siebie kilka razy to za którymś razem złapią i dlugie swieca ale jak popche ja do przodu i przeskoczy w pozycje kiedy swiatla drogowe powinny swiecic caly czas ale się nie wlaczaja dopiero jak się pomacha manetka do siebie i od siebie to za którymś razem złapią ale też potrafią się wyłączyć mimo tego że manetka jest ustawiona na włączonych drogowych.  Wiem, ze trzeba sprawdzic przekaznik od swiatel ale nie bardzo orientuje sie w jaki sposob. Moze ktos pomoze?

Pozdrawiamicon_smile.gif

Edytowane przez xXxRadekxXx
Zmiana oposu

Opublikowano
3 godziny temu, xXxRadekxXx napisał:

Witam,

Jestem właścicielem   Audi z 1998. Wczoraj  jazda po zmroku okazalo sie, ze nie dzialaja swiatla drogowe tzn. jezeli pociagne manetke od swiatel do siebie kilka razy to za którymś razem złapią i dlugie swieca ale jak popche ja do przodu i przeskoczy w pozycje kiedy swiatla drogowe powinny swiecic caly czas ale się nie wlaczaja dopiero jak się pomacha manetka do siebie i od siebie to za którymś razem złapią ale też potrafią się wyłączyć mimo tego że manetka jest ustawiona na włączonych drogowych.  Wiem, ze trzeba sprawdzic przekaznik od swiatel ale nie bardzo orientuje sie w jaki sposob. Moze ktos pomoze?

Pozdrawiamicon_smile.gif

Manetka do wymiany. Lub do wyczyszczenia styków bo jeszcze używke trafisz jak swoją.

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Dokładnie tak, styki w manetce do przeczyszczenia. Przy okazji możesz zmienić przewody w kostce żeby drogowe świeciły razem z mijania. 

Opublikowano
  • Autor

Spróbuję przeczyścić styki najpierw. A co myślicie o przekaźniku bo raczej jak by poszedł to wcale by się nie włączały 

Opublikowano

Nie ma przekaźnika sterującego lampami...

Ewidentnie winna jest manetka

Opublikowano
  • Autor

To że by styki przeczyścić to kierownica do ściągnięcia? 

Opublikowano
  • Autor

A robił to już ktoś? Jak tak to poprosił bym o jakieś podpowiedzi jak to dokładnie zrobić 

Opublikowano
16 minut temu, xXxRadekxXx napisał:

A robił to już ktoś? Jak tak to poprosił bym o jakieś podpowiedzi jak to dokładnie zrobić 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.