Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

avj 1.8t 2001 quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, 

 

po wymianie silnika wszystko chodziło super przez kilka dni,  po kilku dniach auto zaczęło gasnąć tuż po odpaleniu, chyba że noga na gazie to nie gasło do odpuszczenia gazu. Autem nie wyjeżdzałem z garażu błędów na vcds brak.

Wymieniłem filtr paliwa . Niestety dalej gaśnie bez nogi na pedale gazu 


Zdemontowałem przepustnicę , wymyłem , zamontowałem spowrotem . 

 

Za pomocą vcds zrobiłem adaptację przepustnicy  .... auto dalej gaśnie.

Odłaczyłem przepływkę , auto przestało gasnąć tylko brak pełnej mocy .

Podłączyłem kompa wywaliło błąd 

16487 - mass air flow sensor g70 : singal too high .p0103- 35-10 - intermittent 

 

Gdzieś na forum znalazlem temat z podobnymi objawami i ominąłem ten zawór n247 i bezposrednio dv podłaczyłem pod kolektor. 

dalej auto gaśnie postanowiłem wyjechać z garażu i chociaż kawałek się przejechać. 

Podłączyłem kompa

 wywaliło kilka błędów  ale tylko podczas jazdy w miejscu na postoju brak 

17524- OXYGEN (lambda sensor heating b1s1 _ open circuit

p116)

17705  - preassure drop between Turbo and Throttle Valve (check DV )

P1297

17511 oxygen ( lambda sensor heating b1s1 - performance too low  

 P1103

 RĘCĘ OPADAJĄ JUŻ MNIE 

Opublikowano

Może spadł Ci gdzieś wąż dolotu, np. przy wejściu do turbo. Znajomy tak miał jak podmieniał przepływkę, to nie wpiął wyjścia z TIP'a do wlotu turbo, odpalał i za chwilę auto gasło. Inna opcja to może przepływka się skończyła, możesz sprawdzić ile pokazuje g/s na postoju albo podmień od kogoś jak masz.

Opublikowano

SOnda padła albo coś nie łączy, nieszczelność gdzieś w dolocie albo uwalony dv. Logi statyczne i dynamiczne pokazałyby co z sondą, przepływką itp.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mieliście rację, nieszczelność w dolocie .... 

 

W międzyczasie padł czujnik położenia wału... wymieniłem... 

Natomiast ten błąd sondy wraca jak bumerang 

 

17524 oxygen lambda sensor heating b1 s1  open circuit p116 35 00  i słychać dziwny hałas jakby coś obcieralo w okolicy katalizatora ...   ale nie zawsze to coś halasuje ... czasami ustaje po zgłaszaniu i odpaleniu czasami nie .... 

Edytowane przez tomasz666

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.