-
tomasz666 obserwuje zawartość Twardy hamulec
-
Twardy hamulec
witam , w benzyniaku nie ma pompy vacum , ww przypadkach sprawdzić przewody podcisnienia i ewentualnie wejscie ich do serva tak ? czy coś jeszcze ?
-
Padnięta sonda lambda?
Witam , Jeśli mogę skorzystać i zadać pytanie bez otwierania nowego tematu . Mnie wyskakuje jeden błąd z uszkodzeniem sondy s1 b1 czyli pierwszej po podłączeniu vcds w 33 grupie w poz 1 mam 0 bezwzgledne vez znaczenia czy wolne obroty czy 2 czy 3 tysiace obrotow a w poz 2 : 1.52 na wolnych A przy 3 tysiącach dopiero bujnela się do 1.54 spalanie około 13 litrów lpg w quattro nie wiem ile normalnie paliła bo auto kupiłem z padnięty motorem . Dodam że błąd czasami za pierwszą próbą można skasować ale na chwilę lub do pierwszego zgaszenia i odpaleniu, dodam też że jak ostygnie auto i jest zimne to ciężko pali ....
-
avj 1.8t 2001 quattro
Mieliście rację, nieszczelność w dolocie .... W międzyczasie padł czujnik położenia wału... wymieniłem... Natomiast ten błąd sondy wraca jak bumerang 17524 oxygen lambda sensor heating b1 s1 open circuit p116 35 00 i słychać dziwny hałas jakby coś obcieralo w okolicy katalizatora ... ale nie zawsze to coś halasuje ... czasami ustaje po zgłaszaniu i odpaleniu czasami nie ....
-
avj 1.8t 2001 quattro
witam, po wymianie silnika wszystko chodziło super przez kilka dni, po kilku dniach auto zaczęło gasnąć tuż po odpaleniu, chyba że noga na gazie to nie gasło do odpuszczenia gazu. Autem nie wyjeżdzałem z garażu błędów na vcds brak. Wymieniłem filtr paliwa . Niestety dalej gaśnie bez nogi na pedale gazu Zdemontowałem przepustnicę , wymyłem , zamontowałem spowrotem . Za pomocą vcds zrobiłem adaptację przepustnicy .... auto dalej gaśnie. Odłaczyłem przepływkę , auto przestało gasnąć tylko brak pełnej mocy . Podłączyłem kompa wywaliło błąd 16487 - mass air flow sensor g70 : singal too high .p0103- 35-10 - intermittent Gdzieś na forum znalazlem temat z podobnymi objawami i ominąłem ten zawór n247 i bezposrednio dv podłaczyłem pod kolektor. dalej auto gaśnie postanowiłem wyjechać z garażu i chociaż kawałek się przejechać. Podłączyłem kompa wywaliło kilka błędów ale tylko podczas jazdy w miejscu na postoju brak : 17524- OXYGEN (lambda sensor heating b1s1 _ open circuit p116) 17705 - preassure drop between Turbo and Throttle Valve (check DV ) P1297 17511 oxygen ( lambda sensor heating b1s1 - performance too low P1103 RĘCĘ OPADAJĄ JUŻ MNIE
-
Wymieniać czujnik uderzeniowy czy nie ?
panowie czy udało się wam uporać z tym czujnikiem który nawalił przez tą wilgotną gąbke ????
-
Dziwny przypadek - czasem gaśnie podczas jazdy
Andrzeju nie gaśnie ci ta audiola ?
-
Problemy z uszczelką pod głowicą po wymianie rozrządu!!!
a nie poszedł czasem oring w chłodnicy oleju ?
-
Gniazda wtryskiwaczy oraz uszczelniacz przewodu hydraulicznego sprzęgła
kolego a co się działo że wymieniałeś gniazda wtrysków ?
-
Uszczelniacz wału korbowego tył 1.8TQ
kolego osobiście montowałeś ten uszczelniacz ? potrzebne do tego jakieś narzędzie ?
-
Jaki moment dokrecania śrub 1.8t
śruby do dwumasy dostępne są w IC , pozostałe ASO
-
Delikatne podniesienie mocy mapą A4 B6 1.8T 163HP
jakie miejsca do chiptuningu polecacie (sprawdzone) oczywiście z hamownią 4x4
-
Delikatne podniesienie mocy mapą A4 B6 1.8T 163HP
panowie jeżeli wrzuce wtryski z bexa do avj i dp to do momentu strojenia można normalnie autem się poruszać ?
-
Jaki moment dokrecania śrub 1.8t
Kolego a posiadasz dane Nm do napinacza paska , pompy wody i rolki prowadzącej ? PS( A gdzie można dostać te nowe śruby ? )
tomasz666
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta