Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ASV] Wykres po chipie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mimo że już nie mam audi, to silniki te same wiec myśle ze sie nikt nie obrazi jak wrzuce wykresik :smile:

Ibiza seryja asv czyli 110KM, przebieg 160tys.

Po diagnostyce wyszło że lekko przycinają sie kierownice, wiec wykres serii jest na przeładowywujacej turbinie dlatego wyszło 118KM.

Kierownice mam spryskane odrdzewiaczem i mam pojeździć w całym zakresie obrotów jakiś czas, jak nie puszczą to trzeba będzie ją wyjąć i rozruszać.

Wykres po programie był robiony w momencie jak turbina nie przeładowywała, bo zdarza sie jej tylko czasami.

4dmxcpg.jpg

Po programie:

szybciej sie wkręca

szybciej reaguje na gaz

pali od dotknięcia - wczesniej byly z tym problemy

przede wszystkim nie dymi w ogóle(wcześniej też nie dymiła)

silnik pracuje bardziej gładko - wcześniej mocno klepał

spalanie nie wiem czy sie zmieniło czy nie, ale na pewno sie nie zwiększyło

Na koniec moge oczywiście wszystkim polecić Rogala, jestem w pełni zadowolony, bardzo miła obsługa i indywidualne podejście do auta, nawet jeżeli nie ma ekstra gratów tylko serie.

Opublikowano

No ładnie :wink: :twisted:

Opublikowano

nie no trzeba przyznać że auta wyjeżdżające od Rogala powodują banan na twarzy właścicieli ... gratulacje :exclaim:

Opublikowano

ładny wykresik ........ :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pozytywne opinie, po rozruszaniu kierownic( na autku lub po wyjęciu turbiny) mam podjechać na korektę jeżeli będzie mi mało :smile:

Opublikowano

No ja też wszystkim polecam Rogala :)

Może sobię też u Niego zaczipuję 4,2Q przed zimą...... :quattro: :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano
No ja też wszystkim polecam Rogala :)

Może sobię też u Niego zaczipuję 4,2Q przed zimą...... :quattro: :twisted: :twisted: :twisted:

Benzyne? myślisz ze da sie coś z tego wykrzesać ? ;)

Opublikowano
No ja też wszystkim polecam Rogala :)

Może sobię też u Niego zaczipuję 4,2Q przed zimą......

No nie był bym tego pewien, Rogal chyba nie robi benzynek :wink:

Opublikowano

4.2 nie ma turbawy a to podstawa MorgothDBMA, zeby cos z nim robic :wink:

Opublikowano
4.2 nie ma turbawy a to podstawa MorgothDBMA, zeby cos z nim robic :wink:

chips 20 kucyków daje w 4.2 :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

No właśnie ciekawy byłem jak to skomentujecie.

Oczywiste że wolnossaka nie będę czipował :)

Co najwyżej zdejmnie się elektroniczne ograniczenie do 250 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.