Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie otwiera się klapa bagażnika z pilota i ręcznie


gregorskyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wstępnie zaznaczam, że już szukałem na forum odpowiedzi, jednak nie były do końca satysfakcjonujące. 

Otóż. Odebrałem fure od mechanika (uszczelniał silnik i skrzynie biegów - wycieki oleju). Oczywiście musiałem zakodowac już w garażu kluczyk, żeby otwierał się centralny. No i otwieram bagażnik z pilota i normalnie zadziałało. Zamknąłem, potem coś siedziałem w furze i postanowiłem otworzyć już ręcznie. Nic zero reakcji, żadnych odgłosów silniczka. Potem znwou postanowilem otworzyć pilotem i też nic, zero reakcji ze strony zamku. Więc teraz nie działa ani ręcznie z pilota ani na przycisk. Jedynie na kluczyk manualnie ;/

Nie wiem czy to może być wina kabelków do zamku, gdyż z tej samej wiązki co zamek, wychodzą też kable od świateł bagażnika które także miałem naprawianie z miesiąc temu. Może elekto mechanik coś niedbale zrobił i dlatego nie działa? Albo jakaś inna przyczyna? 

Dodam że wszystkie lampki od bagażnika czy od tablicy świeca.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w pierwszej kolejności sprawdził kable idące przelotką między budą a klapa bagażnika ale z kawałkiem zakładu czyli zajrzał za miejsce zagięcia tych kabli w budzie i w klapie. Mógł się, któryś przeciąć. Wtedy może nie działać ani mikrostyk ani otwieranie z pilota. Tylko kluczyk. 

Opcja druga mikrostyk w klamce ale wydaje mi się, że wtedy powinien działać z pilota a nie działać na klamkę. Zresztą nie zaszkodzi rzucić okiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...