Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym wyczyscić ten osad ?


kleeju

Rekomendowane odpowiedzi

Powinienes to wyczyścic benzyną ekstrakcyjną lub środkami do czyszczenia felg :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakas twarda stara szczotka do zebow.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup środek do czyszczenia felg w sklepie z farbami cena chyba 30zł jeśli dobrze pamiętam jeszcze Ci dobrze doradzą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ten sam problem, próbowałem benzyny ekstrakcyjnej i innych rozpuszczalników ale bez skutku, w końcu pojechałem do myjni samochodowej i tam mieli jakiś środek którym bez problemu usuneli nalot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki osad możesz spróbować wyczyścić jakimś domowym środkiem np. Cillit kamień i rdza. Taka chemia domowa jest naprawdę mocna i daje radę. Jakiś czas temu miałem okazję sie o tym przekonać jak wyczyściła to czego nie dała rady benzyna ekstrakcyjna :tongue4: Jak masz coś takiego w domu to spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje mleczko czyszczace typu cif i szmateczke miekka i jazda :> troche sie pomeczysz ale efekt bedzie,pozniej jakis srodek typu wosk samochodowy z formula nano tec, bynajmniej ja tak robilem czesciej z moimi felami i ekekt byl swietny a wosk zapobiega na jakis czas osiadania i wgryzania sie tego syfu z hamulcow, to taki domowy ale sorawdzony sposob pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czyscilem swoje felgi pasta polerska do aluminium i chromu koszt jakies 10-15 zl i napewno sie do czegos jeszcze przyda ja kupilem ta paste jakis rok temu to czyszczenia ramy w motorze i powiem ze jest bardzo wydajna bo starczylo na wyczyszczenie jeszcze 4 felg ja ze swoimi felgami walczylem caly dzien ale czyscilem tez od wew. i powiem ze jest to chyba najlepszy srodek choc wymaga sporo roboty tzn. wcierania ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...