Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 Stukanie


eSej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś czas temu zmieniłem samochód na Audi A4 B7 Avant 2.0 Diesel o mocy 140 koni, przez okres +/- 6 miesięcy z autem nic sie nie działo wszystko ładnie pięknie palił od strzała, jakiś czas temu mianowicie w okolicach grudnia gdy pewnego razu zapaliłem samochód i czekałem aż sie lekko podgrzeje usłyszałem dziwne stuki w lewej części samochodu, karoseria od tamtego momentu zaczęła się trząść, przez pewien czas jeździłem samochodem lecz gdy stukanie jak i drżenie zaczeły narastać zaprowadziłem go do mechanika, tak samo jak ja myślałem, powiedział mi iż to jest dwumasa, po zmienionej dwumasie jakiś tydzień temu wszystko ładnie chodziło aż do dziś, stukanie powróciło w tym samym miejscu, drgań już nie ma.

Zastanawiam się co to może być ponieważ dwumasa i wtryski były wymieniane, sprzęgło jest w dobrym stanie a stuki słychać

Wspomnę iż stuki słychać natychmiast gdy zapali się samochód, gdy samochód się nagrzeje stuki słychać mniej ale dalej są słyszalne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przem8 napisał:

Jak wciśniesz sprzęgło ustaje?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby znowu dwumas. Może mechanik źle złożył albo wsadził jakieś regenerowane lub kij wie co jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, przem8 napisał:

Wygląda jakby znowu dwumas. Może mechanik źle złożył albo wsadził jakieś regenerowane lub kij wie co jeszcze.

Dwumas byl nowy bo sam kupowalem i dostarczalem mu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do mechanika i reklamuj. Przecież to nienormlane jak tydzień po wymianie tak samo klepie jak i przed.

Wymieniałeś tylko samo koło bez reszty sprzęgła? Nie wiem czy u CIebie też są sprężyny tłumiące na tarczy ale one potrafią hałasować jak się sprzęgło zużyło.

 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...