Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z resetowniem radia


Adam1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem sobie radio Kenwood KMM-DAB403 i mam z nim problem. Otóż po każdym wyłączeni silnika radio się resetuje do ustawień fabrycznych (zaczyna od pierwszego numeru na playliście, resetuje ustawienia basów, kolor itd.). Z fabrycznym radiem nie było tego problemu. Co mogę zrobić żeby tak nie było? Jestem laikiem w tym temacie. Proszę o pomoc i to najlepiej dużymi literami i prostymi słowami bo kompletnie nie ogarniam w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej musisz zamienić miejscami kabel odpowiedzialny za podtrzymanie pamięci. Przerabialem coś takiego w seacie i radiu sony. Tam w dołączonej kostce było tak zrobione żeby była możliwość zamiany podłączenia.

Edytowane przez przem8
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przem8 napisał:

Najprawdopodobniej musisz zamienić miejscami kabel odpowiedzialny za podtrzymanie pamięci. Przerabialem coś takiego w seacie i radiu sony. Tam w dołączonej kostce było tak zrobione żeby była możliwość zamiany podłączenia.

Przemo a coś więcej w tym temacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym moim przypadku musiałem zamienić przewód żółty z czerwonym w kostce zasilającej radio. Nie wiem czy i u Ciebie tak będzie ale w vagach to częsty przypadek z tym brakiem pamięci po montażu nowego, niefabrycznego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...