Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miejscowość Szymocice ośrodek "Leśna Polana"

Termin to wypad z soboty na niedzielę 16/17 maj

Cena 110zł/osoba i zawiera:

nocleg 400zł/domek, sobotni grill (z opłatą paleniska 100zł) , niedzielne śniadanie 20zł

zaliczka 60zł/os. płatność do 29.02.2020

CAŁOŚĆ PŁATNA DO 30.04

nr konta do wpłat 74 1240 4302 1111 0000 5270 5377

 

SOBOTA

Zbiórka godz.12.00 Knurów ul.Grunwaldzka 14 (działka za moim domem z blaszanym garażem)

Tu zostawiamy bagaże, Dorota wszystko dowiezie wraz z całym prowiantem i alkoholem samochodem

W drodze powrotnej tego komfortu nie będzie więc tak się spakować aby się zabrać na rower.

WYJAZD 12.30

Planowany przyjazd do ośrodka ok 16.30

Na miejscu mamy rezerwacje paleniska ze szpikulcami i we własnym zakresie robimy sobie grila - cena zawiera:

(sztućce, talerzyki, kubki, ketchup, musztarda, kiełbasa, pieczywo + napoje) we własnym zakresie alkohol+szkło

NIEDZIELA

9.00  mamy podane do domków śniadanie

10.00  pakujemy się i ruszamy w drogę powrotną

 

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI

 - NA TERENIE OŚRODKA MOGĄ PRZEBYWAĆ TYLKO OSOBY Z WYKUPIONYM NOCLEGIEM/ROWERZYŚCI

- PRZY OGNISKU MOŻE PRZYBYWAĆ 8 OSÓB JEDNOCZEŚNIE - tyle też będzie przygotowanych szpikulców

- POTRAKTUJMY TO JAKO NASIADÓWKA PRZY KIELICHU A NIE JAKO HUCZNA IMPREZA GDYŻ 100% EWENTUALNYCH KONSEKWENCJI BIERZEMY W CAŁOŚCI NA SIEBIE.

 

UCZESTNICY/PODZIAŁ NA DOMKI

Domek nr 1

1. Miron

2. Diman

3. Łukasz

4. Mario

5. Piterra

6. XXX

 

Domek nr 2

1. Stanley

2. Ucho

3. Pajda

4. Jaca

5. Turzol

6. Marcin Tauzen

7. Multis

 

Domek nr 3

1. Majki

2. Miszka

3. Pucek

4. Krolu

5.Oko

6. Bulczas

 

 

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Piszę się jak zwykle ?

Opublikowano
  • Autor

jestem ciekaw frekwencji na ten rok

Opublikowano

obecny

Opublikowano
31 minut temu, miron78 napisał:

jestem ciekaw frekwencji na ten rok

Stawiam 30 szt 

Opublikowano

Wpadłem listę podpisać ?

Opublikowano

Jade + Łukasz M.

Opublikowano

Jadę 

Opublikowano

Jadę :wink:

Opublikowano

ja raczej nie pojadę - nie doszukujcie się tutaj konsekwencji w opuszczeniu spec grupy

Dla ciekawskich na 99% polecę do USA na cały maj - kilka zabiegów chirurgi estetycznej mam w planie :)

:polew:

 

Opublikowano

Obecny 

Opublikowano

Zaliczka przelana.

Opublikowano

 

Opublikowano

dopisz mnie do listy , na moją odpowiedzialność ;) 

 

Opublikowano
  • Autor

Lista osiągnęła minimalną liczbę uczestników - czekamy na dalszych chętnych - fajnie gdyby było nas full czyli 24os. - tyle możemy upchać w domkach

Opublikowano

Mnie tam też dopisz do listy 

Opublikowano

Jaca obecny

Opublikowano
  • Autor

zaktualizowane

Opublikowano
  • Autor

Majki już się bałem że Ciebie nie będzie

Opublikowano
  • Autor

Pomyślcie komu jeszcze można powiedzieć

Aczkolwiek myślę że te 3 domki uda nam się zapełnić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.