Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak wyjąć zamek drzwi kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, padł mi zamek w drzwiach. Może ktoś potwierdzić lub powiedzieć, że tak jak podaje PELICANS należy wyjąć szybę?

W pierwszym linku jest o wyjmowaniu, jednak mówi się tam, że trzeba wyjąć mechanizm wspornika elementów i odsyłają do drwi tylnych z drugiego linku. Rzeczywiście tak trzeba?

https://www.pelicanparts.com/techarticles/Audi_B6_A4/87-INTERIOR-Replacing_Your_Front_Door_Locks/87-INTERIOR-Replacing_Your_Front_Door_Locks.htm

https://www.pelicanparts.com/techarticles/Audi_B6_A4/76-INTERIOR-Replacing_Your_Rear_Door_Component_Carrier/76-INTERIOR-Replacing_Your_Rear_Door_Component_Carrier.htm

 

Opublikowano

Z czego kojarzę to wystarczy poluzować ramę,wtedy można spokojnie operować zamkiem.

Opublikowano
  • Autor

Pytam bo właśnie się połamało coś tam. Zdjąłem tapicerkę, bo myślałem że coś tam wymienię jakąś "sprężynkę" mam w w garażu kilka zamków różnych :) Ale jak zobaczyłem to to wiem już że po pierwsze lepiej chyba kupić drugi zamek. A w linku który podałem wyżej doczytałem, że "ONI" tam wyjmują ramę całą...

Stąd moje pytanie, zanim się za to zabiorę - CZY RZECZYWIŚCIE tak?

Ty piszesz, że wystarczy poluzować - robiłeś tak? Albo może masz takie info na 100% żebym sobie ustalił strategię wcześniej ;) 

Opublikowano
6 minut temu, Wylye napisał:

Pytam bo właśnie się połamało coś tam. Zdjąłem tapicerkę, bo myślałem że coś tam wymienię jakąś "sprężynkę" mam w w garażu kilka zamków różnych :) Ale jak zobaczyłem to to wiem już że po pierwsze lepiej chyba kupić drugi zamek. A w linku który podałem wyżej doczytałem, że "ONI" tam wyjmują ramę całą...

Stąd moje pytanie, zanim się za to zabiorę - CZY RZECZYWIŚCIE tak?

Ty piszesz, że wystarczy poluzować - robiłeś tak? Albo może masz takie info na 100% żebym sobie ustalił strategię wcześniej ;) 

Między wyjęciem, a poluzowaniem jest jakieś 5min roboty więcej.. więc tak patrząc na to z boku, więcej czasu zmarnujesz na zastanawianie się nad tym czy ją wyjmować czy nie, niż nad faktycznym wyjęciem :D

Opublikowano
  • Autor

Po prostu moje drzwi nie były dotąd rozbierane i pomyślałem, że ktoś mi coś podpowie. Skoro mówisz że to "takie proste"  a ja "męczę pałę" to już więcej nie będę dopytywał :) . Dzięki i pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnio wymieniałem zamek w mojej B5 i nie trzeba wyjmować szyby. Dodam że przyszedł mi zamek z inną kostką ale udało się przełożyć z mojego po lekkim odgięciu dźwigienki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.