Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napster, łączenie z samochodem


Karl1106

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Nie wiem czy w dobrym miejscu wrzucam post, mam nadzieję że tak. 

Chodzi o słuchanie muzyki z Napstera. Abonament mam wykupiony. 

Sytuacja wygląda tak, że w samochodzie jest karta sim, aktywna, wszystko działa, jest to tak jakby duplikat mojej karty sim z telefonu, więc wszystkie dane internetowe pobierane są z jednego konta. Internet w telefonie mam wyłączony, włączam WiFi i łączę się z routerem samochodowym. Dostaje informacje na telefonie z aplikacji my audi że połączono z samochodem. Wchodzę do apki myaudi, widzę że wszystko jest połączone, npster połączono, radio internetowe połączono, kalendarz połączono. Wchodzę w mmi/media/ i media sieciowe WLAN. Tam pokazują mi się aplikacje radio internetowe i Napster, wchodzę w Napstera, w katalogi, mam całą pobrana muzykę, wszystko dziala i jest fajnie. Tylko jak telefon się jyz zablokuje to wszystko rozłącza.. Łączenie przecież powinno być automatyczne, bez wyciągania telefonu z kieszeni, oczywiście jeśli mam automatyczne wyszukiwanie sieci w telefonie. Wygląda to tak, jakby aplikacja nie działała w tle, ani WiFi, ale wszystko działa, i to mnie trochę dziwi.. Może na ktoś jakieś pomysłu, co sprawdzić, gdzie, ustawienia telefonu, mmi, może cos przeoczyłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest z telefonem problem, też tak mam, że jak mi się ekran zablokuje to z automatu odcina mi dostęp do wifi, chyba że jest w tle aplikacja, która korzysta z internetu ciągle. Spróbuj poszukać w ustawieniach baterii aby wyłączyć wszelkie oszczędzania, i włącz na maksymalne osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pos ukaj w zaawansowanych ustawieniach WLAN. 

U mnie jest coś takiego:

Screenshot_2020-02-09-10-10-31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bromchit napisał:

Pos ukaj w zaawansowanych ustawieniach WLAN. 

U mnie jest coś takiego:

Screenshot_2020-02-09-10-10-31.png

Takich ustawień w telefonie niestety nie mam. Wszystkie ustawienia które mogłem, czyli tj. Działanie aplikacji w tle, nie wyłączanie połączenia itd, to juzwłączyłem, również w ustawieniach baterii, tak samo zrobiłem bezpośrednio w aplikacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie próbowałem, ale też niż. Na telefonie wszystkie możliwości wyczerpałem, na mmi także, siedzę teraz, i gra. Aplikacja pracuje w tle, zablokuje ekran, działa, odblokuję to widzę, że, myaudi cały czas pracuje w tle, ale po jakimś czasie samoczynnie rozłącza połączenie mmi-telefon. Pomimo tego że jest połączony przez WiFi oraz bluetooth 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wyłącz automatyczną blokadę ekranu, żeby po czasie po prostu nie blokowało, może to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...