Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Lotka na klape siedzi, kolor pasuje igła. Lakiernik się postarał.20210421_175624.jpg

20210421_175627.jpg

Dystansów musiałem się pozbyć nie dało się rozwiązać problemu z dudnieniem przy hamowaniu. Wygląd na minus ale co zrobić.

Opublikowano

nie pozostaje nic tylko wywalić dystanse i upewnić się w przekonaniu czy to przez dystanse czy też nie :guma:

chyba, że już doszedłeś do tego co jest nie halo? 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, raaf napisał:

nie pozostaje nic tylko wywalić dystanse i upewnić się w przekonaniu czy to przez dystanse czy też nie :guma:

chyba, że już doszedłeś do tego co jest nie halo? 

Bez jest spokój

Opublikowano
2 minuty temu, kristof91 napisał:

Bez jest spokój

nie zauważyłem pod zdjęciem w poście wyżej komentarza :D

koło przykładając do piasty nie może mieć luzu góra dół, o ile bez dystansu tego luzu nie ma tak z dystansem 5mm luz się pojawia:(  zaczyna się już przetłoczenie w feldze i nie styka jak należy , skręcisz tak koło i potem nie jest idealnie wycentrowane i u mnie pojawiały się drgania budy  ale to powyżej 100 a u Ciebie przy hamowaniu :eusathink:

tak przynajmniej mi się wydaje, że w tym tkwi problem ale  mogę się mylić, u mnie tak było :D

bez dystansów problemu nie ma, ewentualnie z kołnierzem ale to już nie zawsze błotnik puści :D 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, raaf napisał:

bez dystansów problemu nie ma, ewentualnie z kołnierzem ale to już nie zawsze błotnik puści :D

Z kołnierzem to 13mm minimum a z tyłu niema szans na tyle...

Opublikowano
11 godzin temu, kristof91 napisał:

Z kołnierzem to 13mm minimum a z tyłu niema szans na tyle...

DYSTOM dorobi na zamówienie do A5 10 mm z kołnierzem. Jaki jest parametr tej felgi? Szerokość i ET?

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, kamelus_ napisał:

DYSTOM dorobi na zamówienie do A5 10 mm z kołnierzem. Jaki jest parametr tej felgi? Szerokość i ET?

10j et40

Opublikowano

10 mm wejdzie. Pisz do Dystomu to Ci zrobią z kołnierzem pod A5

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, kamelus_ napisał:

10 mm wejdzie. Pisz do Dystomu to Ci zrobią z kołnierzem pod A5

Srał pies. Niewiem czy po sezonie nie wróce do 9j 20".

Eibach jakoś się ułożył może jeszcze siądzie trochę.20210423_184204.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie za wysoko ale jak tobie się podoba to :thumbup1:

Opublikowano

Jednak co gwint to gwint:kox:

Opublikowano
23 godziny temu, kristof91 napisał:

10j et40

W twojej budzie przy 20 10j idealne et żeby nic nie tarło to 32-34 ;-)

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Srał pies. Niewiem czy po sezonie nie wróce do 9j 20".

Eibach jakoś się ułożył może jeszcze siądzie trochę.20210423_184204.jpg

Czemu chcesz wrócić na 9j ?

Opublikowano
15 minut temu, egon47 napisał:

W twojej budzie przy 20 10j idealne et żeby nic nie tarło to 32-34 ;-)

Przy 10j nawet ET 29 bez przycierania. Ale to max.

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, egon47 napisał:

Czemu chcesz wrócić na 9j ?

Spalanie

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.04.2021 o 21:27, kamelus_ napisał:

Przy 10j nawet ET 29 bez przycierania. Ale to max.

13mm wejdzie z tyłu na piaste?

Opublikowano
3 godziny temu, kristof91 napisał:

13mm wejdzie z tyłu na piaste?

Tak 13 mm dystomu wchodzi bez problemu ale przy twojej feldze będzie tarło

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kamelus_ napisał:

Tak 13 mm dystomu wchodzi bez problemu ale przy twojej feldze będzie tarło

 Z lekkim naciagiem?

Opublikowano
3 godziny temu, kamelus_ napisał:

Tak 13 mm dystomu wchodzi bez problemu ale przy twojej feldze będzie tarło

Szczerze wątpię. Na twoim setupie już dając 10 mm wypadało by pochylenie kół ustawić w dolnej granicy tolerancji żeby nie tarło na większym bujnięciu. U Ciebie auto jest w miarę wysoko ale 13 mm to już będzie za dużo raczej. Ja mam 20×9j ET29 + 13 mm dystans czyli tak jak by u Ciebie dołożyć 10 mm dystansu. To jest max co można upchnąć, testowałem. Problemem jest fabryczne zgrubienie tylnego błotnika od wewnętrznej strony w miejscu gdzie łączy się ze zderzakiem.

Opublikowano
  • Autor

Małe zakupy:

20210428_165456.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.