Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Falujace obroty - Brak błedów w Vagu


miro_as

Rekomendowane odpowiedzi

TO nie mozna jej reklamowac? Przecież ma 12mscy gwarancji ?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 11:57_________________________________________________PS: ile kosztuje ori sonda lambda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można ale ja przez allegro kupowałem i już nie miałem nerwów aby się tym zajmować, moja kosztowała ok 350zł z kablem i wtyczką ori bosh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji grzebania przy światłach to w ciągu tygodnia mialem 2x przez godzine odpiety aku, a pozniej robilem adaptacje bez VAGA, a auto dalej szalało, oczywiście przepływomierz wyczyszczony cleanserem,a przepustnica kwartał temu była czyszczona ale to tez nic nie pomaga.

Po adaptacji jak auto sobie pochodziło 5min to podlaczylem VAG i mam błąd 00561 Kontrola dodawania mieszanki (Regulacja składu mieszanki) - nie wiem kiedy się pojawił, może przez ten odpiety aku

Rece opadaja :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn, ze kupiłes ori w ASO za 800pln ?

kumpel mi załatwiał po zniżkach zapłaciłem 350zł ale ile normalnie kosztuje to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czesto u Ciebie wystepowalo falowanie na np 10km jazdy po miescie ? Gdzie kupowales ta sonde ? Moglbys tez zalatwic w tej cenie bo mi w serwisie Audi powiedzieli 724pln... ?[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 17:58_________________________________________________Czy znalazłby się się jakis dobry człowiek z Opola lub okolic posiadający ADRke który wymieniłby sie przepływomierzem na 2 dni do testów? Odwdzięczę się za przysługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie falowało cały czas 800-950 obr, czasami przy dojeżdżaniu do skrzyżowania bardziej między 800-1200 obr. Sondę kupiłem tam gdzie naprawiałem samochód ( pisałem już Ci gdzie to jest ).

Co do testów przepływomierza - sorki ale jak działa to wolę niczego nie ruszać :no:

Jak będziesz chciał to poszukam numeru tel do tego mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś mógł to będę wdzięczny, jestem ciekawy co za model Ci zamontował bo powinien być 032 906 265 (32906265). Nie znalazłem nigdzie takiego oznaczenia w Intercars czy w Fota. Na allegro jest tylko coś takiego http://www.allegro.pl/item601918888_sonda_lambda_4_przewody_seat_skoda_vw_nowa.html ale nie wiem jaki to producent...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...