Skocz do zawartości
IGNOROWANY

uszczelka pod głowicą


Dziczek1611

Rekomendowane odpowiedzi

witam

szykuje mi się wymiana uszczelki pod głowicą  widać pocący się płyn od strony pompy paliwa więc moje pytanie, jaki koszt takiego zabiegu w bez robocizny chodzi o same części w przybliżeniu do 1,9 tdi afn

A dokładniej co po za uszczelką i planowaniem głowicy trzeba kupić jakie uszczelki ?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany przy okazji na pewno uszczelka pod pokrywą zaworów, uszczelki kolektorów ssący + wydechowy, uszczelniacz wałka rozrządu, nowe śruby głowicy, oringi do króćca aluminiowego z tyłu + plastikowego z boku, czasami ten króciec boczny plastikowy też się okazuje popękany i trzeba go wymieniać, podkładki miedziane pod wtryskami też warto zmienić przy okazji bo to grosze. Myślę że wymiana rozrządu razem z pompą wody przy okazji też jest dobrym pomysłem. Koszty różnie, zależy od firmy - do siebie wrzucałem wszystkie uszczelki i śruby z Reinza, jedyny wyjątek to sama UPG którą mam z ASO. Jak masz możliwość to wrzuć sobie śruby głowicy od ARLa po skróceniu bo są lepsze wytrzymałościowo, uszczelka powinna dłużej pożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...