Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.5 tdi] mój avancik


tom81

Rekomendowane odpowiedzi

słodycz dla oczu :wink:

tylko plastyk wokół mieszka podrapany bardzo :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz rafalekx pomaluje wszystko

Będzie jeszcze ładniejsza laleczka :wink: Ale pomyśl o tym zderzaku od S-a (bardzo fajnie wygląda). Autko masz trochę w stylu mojego, tylko, że ten Twój kolorek jest taki inszy (ale fajny) Ja mam sreberko :wink: A no i felgi masz duże :wink: Ładnie ładnie, pomaluj i będzie super laseczka :exclaim: :rotfl::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po świętech będe mniał pomalowane bo u lakiernika kolejka. Zderzek od S4 byłoby fajnie :wink: zobaczymy

jak będzie pomalowane to wyśle fotki

[ Dodano: 27-03-2007, 20:00 ]

PS diabełek zostaje a radio zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS diabełek zostaje a radio zmienie

Diabełka już się pewnie nie da odczepić :rotfl: No czekamy na fotki po modyfikacjach, ciekawe jak autko będzie wyglądało z pomalowanymi dolnymi elementami w tym kolorze, jeszcze takiego nie widziałem (chodzi mi o ten kolorek). A co do tego radia, to chyba nie jest takie złe, no szkoda, że srebrne... ale takie chyba tylko w takich kolorach robili. A tak na marginesie te znaczki quattro to tylko dodatkowy element upiększający czy faktycznie ma ten napęd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quatro jak pisałem wcześniej dodatek

hehe tak też można :wink:

[ Dodano: 27-03-2007, 20:23 ]

Jeśli chcesz żeby wszyscy myśleli że to faktycznie quattro to jeszcze na tylnej klapie naklej pod 2,5 TDI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor masz chyba takie jak na "S" zdetrzaki przód i tył od eski do awanta dostaniesz spokojnie przód ok 900 tył 600 możesz nad tym sie zastanowić bo kolor masz super na taką przeróbkę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor masz chyba takie jak na "S" zdetrzaki przód i tył od eski do awanta dostaniesz spokojnie przód ok 900 tył 600 możesz nad tym sie zastanowić bo kolor masz super na taką przeróbkę. :wink:

No właśnie do tego namawiam kolegę od samego początku :wink::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w wakacje sobie sprawie takie zderzaczki bo są piękne ale narazie chce zainwestować w szyby i lampy przedni :smile:

[ Dodano: 29-03-2007, 18:54 ]

a na jaki kolor pomalować zaciski hamulców :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...