Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie powiem, że nie ma pomysłów:whistling: bo są....

Opublikowano
19 godzin temu, Adam87 napisał:

Szukałem już nawet bez Q bo ciężko coś fajnego trafić. Ale znalazł się ten więc pojechałem odrazu:wink:

Coś o tym wiem bo swojej szukałem w Norwegii pół roku aż trafiłem AVFa 2003 z przebiegiem 137kkm. :whistling: Było warto.

Graty zakupu Adam , Klawy kolorek. No i działaj z modami .:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki:hi:

Moja jest z końca 2004 roku i ma już 335k km:wink: mniej już nie będzie

Opublikowano

A jak z rdzą? Moja 05.2004 i masakra ?

Opublikowano
  • Autor

Błotniki do malowania:wacko: nawet na klamce prawy przód widać już bąble:dontknow:

Od spodu jest ok. Zobacze jeszcze pod listwami jak to wygląda, ale to już koło lata. Przyjade do pl to popatrze na wszystko. 

 

Opublikowano

Adam bo mam akurat bixy na handel haha, cena dobra a raczej więcej robił już nie będę bixow... ?

Opublikowano
  • Autor

Bo a co z moimi czujnikami w takiej sytuacji jakbym zmienił na bix?

Opublikowano
24 minuty temu, Frond Side napisał:

A jak z rdzą? Moja 05.2004 i masakra ?

Samochód może przebiegowo mieć mało nastukane ale wiek robi swoje, wiem to po sobie :/ Końcówka 2003r, przebieg niby 220 tys km ale każda śruba w tylnim zawieszeniu zapieczona i jak zaczęło się koło tego robić to od razu generalny remont. Z tego co u siebie widzę to tylko tylne sprężyny wymieniona na Kayaby, reszta ori.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, kamil-vag napisał:

Nie no muszą być sprawne do poziomowania ?

A da się zamienić ten system na manualny?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, trepek napisał:

Samochód może przebiegowo mieć mało nastukane ale wiek robi swoje, wiem to po sobie :/ Końcówka 2003r, przebieg niby 220 tys km ale każda śruba w tylnim zawieszeniu zapieczona i jak zaczęło się koło tego robić to od razu generalny remont. Z tego co u siebie widzę to tylko tylne sprężyny wymieniona na Kayaby, reszta ori.

Dokładnie, wieku nie oszukasz:wink:

Opublikowano
2 minuty temu, Adam87 napisał:

A da się zamienić ten system na manualny?

Adam jak się chce to wszystko się da hehe

Opublikowano
  • Autor

Co potrzeba do takiej operacji? Zmienię to bo zawsze będzie problem. Kupie taki przełącznik jak Ty chyba ostatnio kupiłeś..

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Ale co chciałbyś przejść na manualne lampy??? To trochę bez sensu, lepiej kupić 2 czujniki samopoziomu i mieć tą autoregulacje Adaś... 

Opublikowano
10 minut temu, Adam87 napisał:

Dokładnie, wieku nie oszukasz:wink:

Więc wiesz, jak będziesz coś robić koło samochodu to z jednej strony japa będzie się cieszyć, że wszędzie dziewica, a z drugiej strony będziesz k**wami rzucał, że taka stara i ciągle musisz być pierwszy :D Z trzeciej strony sama świadomość, że wiesz że zrobisz i będzie latami służyło dodaje sił. U mnie najgorsza rzecz czyli tylni hebel i zawias są już na półmetku ogarnięcia:dance2: Nie wiem czemu to robię, zawsze myślałem, że motoryzacja zakończyła się na B5 ale odkrywając B6 utwierdzam się w przekonaniu, że niekoniecznie :drunk:

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, trepek napisał:

Więc wiesz, jak będziesz coś robić koło samochodu to z jednej strony japa będzie się cieszyć, że wszędzie dziewica, a z drugiej strony będziesz k**wami rzucał, że taka stara i ciągle musisz być pierwszy :D Z trzeciej strony sama świadomość, że wiesz że zrobisz i będzie latami służyło dodaje sił. U mnie najgorsza rzecz czyli tylni hebel i zawias są już na półmetku ogarnięcia:dance2: Nie wiem czemu to robię, zawsze myślałem, że motoryzacja zakończyła się na B5 ale odkrywając B6 utwierdzam się w przekonaniu, że niekoniecznie :drunk:

Zgadzam się w 100%, niestety taka prawda, ale satysfakcja gwarantowana bez zwrotu pieniędzy:kox:

Opublikowano

Gratki zakupu, fajnie że na miejscu też masz audi, będziesz mógł w wolnej chwili pogrzebać, tylko teraz będzie problem do której graty kupić ???Niech służy I dzielnie km robi. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, karol1981 napisał:

Gratki zakupu, fajnie że na miejscu też masz audi, będziesz mógł w wolnej chwili pogrzebać, tylko teraz będzie problem do której graty kupić ???Niech służy I dzielnie km robi. 

Dzięki Karolku:hi:

Problemu nie będzie do której graty kupić.... do obydwóch :lol1: jeśli oczywiście fundusze pozwolą, bo jak narazie zapowiada się duuuża inwestycja:facepalm:

Opublikowano

Jaka inwestycja? Zderzaki z s4?

Opublikowano
2 minuty temu, Adam87 napisał:

Dzięki Karolku:hi:

Problemu nie będzie do której graty kupić.... do obydwóch :lol1: jeśli oczywiście fundusze pozwolą, bo jak narazie zapowiada się duuuża inwestycja:facepalm:

Oj będzie gdzie dolary pakować i nie mówię tu o autach ,pamiętaj żeby odpowiedni garaż był.:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.