Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolektor wydechowy hi-flow


morelo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam do mojej nowej turbiny jakiegoś kolektora Hi-Flow i teraz tak. Poczytałem trochę to forum jakiś specjalnych informacje nie znalazłem. Przeglądałem internet inne fora jest kilka rodzai kolektorów, albo żeliwny albo rurowy No i 95% to jest Chińczyków i nigdzie nie znalazłem pozytywnych informacji odnośnie żeliwnych kolektorów chińskich, ani też zwykłych rurowych. Wytrzymałość w granicach 5000 do 15000 km i pękają. Jedyne co to polecają kolektory chińskie ale tak zwany Extreme i tam jest ścianka rury gruba 3 mm np.

 

1fbc96ec4e818aceb04da3cd1dbe
ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o KOLEKTOR WYDECHOWY AUDI 1.8T 20V K03 EXTREME - 8028491462 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-05 - cena 912 zł

Czy są jeszcze jakieś inne kolektory których ja nie znalazłem, a są naprawdę godne polecenia? Lub ewentualnie kto w Polsce robi w miarę przystępnych cenach? ale żeby to wytrzymało kilka tysięcy km chyba że wcześniejszych silnik trafi:decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienie z takim kolektorem? Poprawia przepływ? daje to ogóle coś?

https://fmic.pl/uklad-wydechowy/150670-kolektor-wydechowy-zeliwny-jrspec-do-vwaudi-18t-silniki-poprzeczne.html

Edytowane przez morelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z śmiesznymi kolektroami sextrimes xd 

Badziewi, śmietnik i wszystko co negatywne możesz mu przypisać ?

Teraz plusy, po 3 wyjeciach i dwóch rolkach drutu do spawary jest wkońcu okej 

Uszczelka z zestawu tylko ładnie wygląda, nadaje się super do wyrzucenia jej do śmietnika

Nie zapycha się góra no i tyle xd

 

Zeliwne są chwalone za wytrzymałość i podobno lepszy spool ale nie wiem, nie miałem nie wypowiadam się ?

 

No i zapomniałem o szpilkach z zestawu że są takie super ze przy odkręcaniu idzie razem z gwintem ???

Poszukaj kogoś kto spawa kolektor na aucie, cena ta sama a jakość zależy gdzie trafisz choć myślę że ktokolwiek po wypiciu 0,7 na zamek lepiej to zrobi wilgotna elektroda 

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas do 100 km nie znalazłem nikogo kto by spawał takie kolektory:( No nic zamówiłem tego z Emica Ktoś musi przetestować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to kolektor baran z turboworks, jeżdżę już 2.5roku na nim po grubszych modach i nie ma z nim problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...