Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 klekot quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto przepiękne ale jak dla mnie zmiana felg na minus do wyglądu. SPF fajnie się komponowały:jerk: hebel konkret. Tył starczy 330mm na wentylowanej tarczy:wink:

Opublikowano
  • Autor

tył raczej wrzucam z S4 (330mm o ile się nie mylę) ale czekam na niespodziewany przypływ gotówki :whistling: co do felgi to wiadomo- kwestia gustu, narazie ori zostawiłem sobie na zimę bo w tym sezonie coś mnie potenteges i kupiłem nowe zimówki (bardzo się przydały w mieście :decayed: ) ale mam wrażenie, że min 25mm dystansu będę potrzebował żeby kopyto się zmieściło. Dzisiaj samochód będzie miał spa także jutro wrzucę normalne foty jak pogoda pozwoli :cool1:

A no i na chwilę obecną przewody są zwykłe, z tego co słyszałem w b8 są tak pozawijane, że oplot strzela, ktoś przerabiał temat i może potwierdzić?

Edytowane przez kabe

Opublikowano
2 godziny temu, kabe napisał:

tył raczej wrzucam z S4 (330mm o ile się nie mylę) ale czekam na niespodziewany przypływ gotówki :whistling: co do felgi to wiadomo- kwestia gustu, narazie ori zostawiłem sobie na zimę bo w tym sezonie coś mnie potenteges i kupiłem nowe zimówki (bardzo się przydały w mieście :decayed: ) ale mam wrażenie, że min 25mm dystansu będę potrzebował żeby kopyto się zmieściło. Dzisiaj samochód będzie miał spa także jutro wrzucę normalne foty jak pogoda pozwoli :cool1:

A no i na chwilę obecną przewody są zwykłe, z tego co słyszałem w b8 są tak pozawijane, że oplot strzela, ktoś przerabiał temat i może potwierdzić?

Na pewno Dev miał taki przypadek. Nie ryzykuj. Jak chesz to daj nowe gumowe. Z tyłu możesz założyć oplot

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Wandej napisał:

Na pewno Dev miał taki przypadek. Nie ryzykuj. Jak chesz to daj nowe gumowe. Z tyłu możesz założyć oplot

Dzięki!

Opublikowano

Hebel konkret :) ogólnie auto za nie wygląda ten kolor miazga :)

Jak chcesz mam tył w dobrej kasie. 

Opublikowano
  • Autor

Ciągle mało czasu ale udało się ogarnął parę zdjęć i delikatne spa :decayed:
Jest jeszcze mega dużo pracy ale już powoli zaczyna mi się to wszystko podobać :kox:
Tak wiem, śruby nie siedzą w uj ale nie miałem czasu malować a zamawiałem dłuższe iż gdyż bez dystansu kopytko się nie mieściło a z dystansem te które miałem wchodziły na jakieś 7-8mm to tak trochę przymało :kox:
DSC_8785.jpg

DSC_8770.jpg

DSC_8772.jpg

IMG_1186.JPG

Edytowane przez kabe

Opublikowano

Zacnie wyglądające wozidło B) pogratulować tylko... zazdraszczam hebli :P nooo i gwintu :naughty:

Grill i felga robią robotę :thumbup1:

iiiii pyk do obserwowanych ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.