Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Allroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Już po malu graty się kompletuja,  dzisiaj relingi RS4 teraz tylko czekać na w miarę dobra pogodę i trzeba się brać za robote :banan:

20210205_152254.jpg

Opublikowano

Czemu chrom ? Relingi od rs są takie same jak od zwykłej wersji ? 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Norbas napisał:

Czemu chrom ? Relingi od rs są takie same jak od zwykłej wersji ? 

Satyna ?

Opublikowano

Dobra inaczej , czemu jasne ?

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, Norbas napisał:

Dobra inaczej , czemu jasne ?

Bo taki jest plan? tylko że u mnie daszek będzie w piano. 

 

Te kółko czerwone na zdjęciu to długa historia więc nie ma co zwracać uwagi ??Screenshot_20210130-201344_Allegro~2.jpg

Opublikowano

Ciekawe jak to zagra ? działaj ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.02.2021 o 20:38, Norbas napisał:

Ciekawe jak to zagra ? działaj ?

Na szyby wczoraj postawiłem, jutro będzie odbiór, z lakiernikiemjuż gadałem ma mi wszystko ogarnąć tak jak się nalezy ?

 

Lakieruje wszystko, nie będzie nigdzie folii.

Opublikowano
  • Autor

Powoli do przodu ?

 

95% tyl 

30 % przód 

Screenshot_20210210-165614_Photos.jpg

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze jedno przy świetle dziennym?

Screenshot_20210210-165917_Messages.jpg

Opublikowano
  • Autor

Taka mała modyfikacja tablicy rejestracyjnej przód, w razie W ?

20210212_121911.jpg

Opublikowano
  • Autor

Graty powoli się zjeżdżają ?

20210219_162642.jpg

Opublikowano
  • Autor

Co by nie było że tak u mnie kolorowo tylko...

 

Wczoraj Audi było w serwisie na olejach,  filtrach itd, nie podobało mi się trochę zachowanie samochodu podczas jazdy, różne takie dziwne kwestie wchodzą w grę, zrobili mi  konkretna diagnostyke silnika, skrzyni etc, po diagnozie autko leci jutro na Mechatronike :facepalm:

 

 

Ale tak napisze aby sam się pocieszyć, dzisiaj Audi dostanie DP, nagram jakiś filmik aby pokazać jak to mruczy. 

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano
6 godzin temu, Malacz330 napisał:

Co by nie było że tak u mnie kolorowo tylko...

 

Wczoraj Audi było w serwisie na olejach,  filtrach itd, nie podobało mi się trochę zachowanie samochodu podczas jazdy, różne takie dziwne kwestie wchodzą w grę, zrobili mi  konkretna diagnostyke silnika, skrzyni etc, po diagnozie autko leci jutro na Mechatronike :facepalm:

 

 

 

S-tronic, niestet po multitronicu druga najgorsza skrzynia :kwasny:. Jest wszystko pięknie do 80-100 kkm, później już tylko naprawy, szarpania, namysły przed ruszaniem itp. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Masz jakieś błędy itd ? Co się dzieje ze skrzynia ? 

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Norbas napisał:

Masz jakieś błędy itd ? Co się dzieje ze skrzynia ? 

Błędów 0.

 

Szarpania przy ruszaniu bez gazu takie skakanie

Szarpniecia przy zmianie na 4

Falowanie i spadek obrotow przy zatrzymaniu

 

Podobno mechatronika tak ASO rzeklo.

 

Dla potomnych,:)))

 

 

Koszt takiej przyjemności 3000.

 

Opublikowano

Właśnie najczęściej mechatronika siada. Jaki przebieg masz?

Opublikowano

Dziwne, że aso tak orzekło bo jak nie ma żadnych błedów to się nie podejmują wymiany ;)   Co u nich zawiera skład mechatroniki ? Same płytki  ? Cena z robotą ? 

Opublikowano

Jest cały zestaw naprawczy, cała mechatronika, wiązka komplet uszczelek. Oni tylko to wymieniają. Nie bawią się w wymiane innych rzeczy czy szukanie przyczyn. Problem jest znany i na to jest TPI, które określa, jeżeli występuje jeden z opisanych tam problemów to wlatuje cały nowy zestaw naprawczy. 

WWW.EBAY.DE

Finden Sie Top-Angebote für Mechatronik Reparatursatz S-Tronic 0B5 398 048D A4 A5 A6 A7 Q5...

 

Opublikowano

Tak zgadza się ale na gwarancji po mimo, ze maja tpi to zaczynaja od SW czy tez adaptacji. Szkoda, ze tak szybko nie orzekają tego podczas trwania gwarancji. 
 

Zestaw co podpadłeś jest nie kompletny i warto wymienic jeszcze jeden solenoide vbs od głównego ciśnienia. W tym pakiecie co podałeś jest Solenoida vfs sprzęgła 1 i 2 oraz solenoida vbs chłodzenia sprzęgieł, która rzadko kiedy się psuje. Bardziej dostaje solenoida głównego ciśnienia. Do tego jeszcze rurka na przejście z płyty mechatroniki do sprzęgła i drugi zespół rurek od pompy do płyty. 
 

Ja bym przemyślał naprawę w aso bo nie będą w stanie nawet po takiej naprawie sprawdzić mechatroniki pod katem ciśnień ;) 

Opublikowano

Tak wiec podejrzewam, ze w aso będą chcieli wymienic tylko okablowanie mechatroniki 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.