Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OCENA LOGÓW SONDY PRZED KATEM 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam cierpliwie przyczyny ubogiej mieszanki i spadku mocy w aucie. dzisiaj postanowiłem zrobić log jałowy i dynamiczny sondy przed katalizatorem.

mam nadzieję, że grupy, które wybrałem są ok.

6554b6be8c0d829a8bf63ae0c82cf121_link.pn Show log - VAGLOGI

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

dynamiczny:

6554b6be8c0d829a8bf63ae0c82cf121_link.pn Show log - VAGLOGI

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
Opublikowano

Zrób komplet na pb 2+33, 115+118, 3+20 i na lpg jeszcze statyczny i dynamiczny 2+33. Sonda działa, a że korekty są na ubogo to inna przyczyna.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, przem8 napisał:

Zrób komplet na pb 2+33, 115+118, 3+20 i na lpg jeszcze statyczny i dynamiczny 2+33. Sonda działa, a że korekty są na ubogo to inna przyczyna.

2+33,115+118 i 3+20 również statyczne i dynamiczne na pb ?

Opublikowano
44 minuty temu, TomOskroba napisał:

2+33,115+118 i 3+20 również statyczne i dynamiczne na pb ?

Te tylko dynamicznie na pb.

Opublikowano
  • Autor

okej akcja reakcja logi zrobione. oczywiście przed logami PB kasowany błąd i butla zakręcona. dla przypomnienia pod logami napiszę co do tej pory w osprzęcie było zmienione:

PB DYNAMICZNY 002+033:

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

PB DYMAMICZNY 003+020:

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

PB DYNAMICZNY 115+118:

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

LPG STATYCZNY  002+033:

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

LPG DYNAMICZNY  002+033:

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

na lpg na pewno jest jakiś problem bo po remoncie nie byłem jeszcze na regulacji. stwierdziłem, że warto najpierw ogarnąć PB

z osprzętu wymienione/sprawdzone w ostatnich 5 miesiącach:

Nowy przepływomierz (BOSCH)

Eżektor {ORI ASO)

Sprawdzony mechanicznie zawór DV (sprawny w 100%)

sprawdzona szczelność kompresorem 234435 razy (SZCZELNY UKŁAD)

wymieniony zaworek odpowietrzenia zbiornika paliwa (BOSCH) po zmianie działa jak trzeba

nowa pompa paliwa pierburg ( po 3 miesiącach bez względu na stan paliwa w baku po przekręceniu zapłonu delikatnie raz zawyje. potem cisza i spokój)

nowy filtra paliwa ASO

DOWNPIPE (druga sonda nie wyłączona)

kompletne uszczelnienia/oringi wtrysków PB (Co do samych wtrysków nie wiem czy są ok czy nie. nie potrafię tego sprawdzić. raczej wszystko w porządku)

motor pracuje równo na jałowym jak i dynamicznie na pb. przy LPG ( po rozgrzaniu reduktora ) jak przerzuca z PB na LPG to trochę poszarpie budą i czasami przy doładowaniu rozłączy. wszystkie komponenty nowe. reduktor i wtryski. kwestia zebrania nowych map/zestrojenia

 

Ogólnie przez 2 tygodnie po wymianie DP auto jeździło idealnie. z dnia na dzień objawy to spadek mocy. przede wszystkim na wysokich obrotach. 

Edytowane przez TomOskroba

Opublikowano

Na benie dramatu nie ma. Gaz do regulacji, bo na jalowych bogato, pod obciążeniem ubogo. 

Może niewylaczona druga sonda miesza ale korekty mieszczą się w normie dopuszczonej przez producenta, mowa o pb oczywiście.

Za błąd mieszanki winne lpg wg mnie.

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, przem8 napisał:

Na benie dramatu nie ma. Gaz do regulacji, bo na jalowych bogato, pod obciążeniem ubogo. 

Może niewylaczona druga sonda miesza ale korekty mieszczą się w normie dopuszczonej przez producenta, mowa o pb oczywiście.

Za błąd mieszanki winne lpg wg mnie.

dzięki. najważniejsze dla mnie, żeby motor śmigał zdrowo. tylko o co chodzi z tą cholerną mocą O_O przez 2 tygodnie trzymał serię, ale teraz 15 koni mniej :/

 

Opublikowano

Zrób program przy okazji wyłączenia drugiej sondy i będzie pan zadowolony :D

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, przem8 napisał:

Zrób program przy okazji wyłączenia drugiej sondy i będzie pan zadowolony :D

Browarek się Panu za pomoc należy :)

jeszcze popychacze zaworów zmienię, aby cofanie zapłonu było wzorowe i cieszyć się jazdą ;) a na lato wpadnie sofcik ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.