Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o info czy nagrzewnica nawiew może być do A4 założona z Audi 80


Deejay1972

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Mam problem kupiłem Audi a4 b5 piękne rude. Niestety od jakieś domorosłego "mechanika". Pytanie jest takie czy nagrzewnica nawiew może być do A4 założona z Audi 80. Oczywiscie chodzi o klimatronik. Pytam ponieważ sterownik mam od 80tki. Załozyłem od A4 dedykowany do tego modelu i ni jak niechce zrobić nastawów podstawowych. polazuje że przekroczona wartośc nastawu potecjometrów. Pomocy. Dodam poza tematem że skrzynie biegów mam z Audi 80. Magików nie brakuje.

 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nagrzewnicy to trzeba by obie nagrzewnice pomierzyć i zobaczyć czy długość i kąt wyprowadzenia rurek jest takie samo.

Co do potencjometrów to trzeba rozebrać silniczek i odpowiednio ustawić "kółek" potencjometra względem ramienia które przesuwa klapę.

A może być tak że kupiłeś sterownik od A4 ale nie ten co trzeba są 3 sterowniki w zależności od rocznika. Podaj numer sterownika i rocznik auta.

Ps. Konkret rzeźba z tego co piszesz. Spróbujemy pomóc w razie możliwości.

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Hezen sterownik kupiem dedykowany do Audi a4 b5 z 1996 8D820049H. Do tej pory wymieniłem silniczek od nawiewu na szybe ten z czerwonym ramieniem. W sobote zatrzymał sie ten z biały od temperatury ale go zlozyłem z dwóch i nie otwiera całkiem klapy, Dziś natomiast padł ten z niebieskim ramieniem. już mam powoli dośc tego klimatronika. A pytanie o nagrzewnice z audi 80 zadałem dlatego iż podejrzewam że może tam być zamontowana, ponieważ gdy kupiłem auto zamontowany był panel własnie od audi 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...