Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mechanizm opuszczania szyby


Konrad99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie w sprawie opuszczania szyby kierowcy. Wymieniłem cały mechanizm a teraz swiruja mi klawisze... Tzn gdy nacisne opuszczanie to chwilę podnosi a potem zaczyna opuszczać. Jakieś rady? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wciskasz opuszczanie i szyba po chwili idzie sama do góry tzn. że natrafia na opór - pewnie krzywo osadziłeś szybę w prowadnicach, niestety, ale ustawienie szyby w dobrej pozycji wymaga sporo cierpliwości. Do potwierdzenia mojej tezy użyj przycisków góra/dół bez zamontowanej szyby - jak się okaże że wszystko działa OK tzn. że tu będzie leżał twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem. Z początku szyba nie równo się domykala ale ustawiłem ja po czasie równo i takie coś mi wyskoczyło po skręceniu już całych drzwi. Jest opcja ze coś z przełącznikiem? Dodam że jak otworzę tylne szyby to czasami muszę trzymać blokadę okien żeby je zamknąć bo się wieszaja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed złożeniem drzwi wszystko było dobrze?? dalej obstawiam, że szyba jest źle ustawiona - tam naprawdę nie trzeba się bardzo pomylić, żeby zadziałała "ochrona przeciążeniowa". Co do panelu od sterowania szybami to warto było by go rozebrać i poczyścić styki - trzeba tylko uważać podczas jego rozbierania, bo jest w nim dużo malutkich blaszek, które zazwyczaj wypadają przy rozbieraniu panela 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...