Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Pytanie o felunek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TO dziwne bo ja mam auto z tego samego rocznka, na takim samym obniżonym fabrycznym zawieszeniu dokładnie tę samą felę z 235/45R17 i mi nic nie obciera :)

Opublikowano

TO dziwne bo ja mam auto z tego samego rocznka, na takim samym obniżonym fabrycznym zawieszeniu dokładnie tę samą felę z 235/45R17 i mi nic nie obciera :)

A widzisz ??? pisałem ci że masz replike :kox: :kox: :kox:

A tak prawde mówiąc to bardzo dziwne

jest 1 guma 235

wiem ze rok prod napewno 2004 a co do wiekszej ilosci info na PW

ok , odezwe sie :good:

Opublikowano
  • Autor

felunek jest na 110% ori bo B6 zjechalo na nich z fabryki :)

Maja wybite logo audi i w ogule :P

Opublikowano

TO dziwne bo ja mam auto z tego samego rocznka, na takim samym obniżonym fabrycznym zawieszeniu dokładnie tę samą felę z 235/45R17 i mi nic nie obciera :)

A widzisz ??? pisałem ci że masz replike :kox: :kox: :kox:

A tak prawde mówiąc to bardzo dziwne

Nie odzywałem się żeby nie robić zamieszania ale mi też to nie pasuje. Przy takich parametrach jak podałeś to koło powinno być w innym miejscu niż w opisie. Napisałeś że będzie problem z dystansami bo koło masz równo z błotnikiem. Porównałem do mojego i moje jest dużo bardziej wysunięte od Twojego a ja mam właśnie mniej więcej równo z nadkolem. Poza tym od wewnątrz przy tym ET nie powinno Ci przycierać cały czas, jak już to na dołkach.

Opublikowano
  • Autor

Nie odzywałem się żeby nie robić zamieszania ale mi też to nie pasuje. Przy takich parametrach jak podałeś to koło powinno być w innym miejscu niż w opisie. Napisałeś że będzie problem z dystansami bo koło masz równo z błotnikiem. Porównałem do mojego i moje jest dużo bardziej wysunięte od Twojego a ja mam właśnie mniej więcej równo z nadkolem. Poza tym od wewnątrz przy tym ET nie powinno Ci przycierać cały czas, jak już to na dołkach.

Nie przyciera mi caly czas tylko przy max skreconych kolach.

na dolkach nie testowalem bo zrobilem jedynie pare m po parkingu tam gdzie jest zdjecie.

co do oponek to w audi powiedzieli ze w 17 max co "mozna" zalorzyc "bezpiecznie" to 225

Opublikowano

no ja bym włozył 215, Ta byedzie chyba optymalnie. Ja fele kupilem juz z oponami, wiec nei wybrzydzam :)

Opublikowano

Powiem wam jedną rzecz , był u mnie w sobote jakis koles z forum obczaić dystanse , przyjechał B5 , miał felgi ori podobno od nowej TT-ki 225/45/17 ET50 8J. jak założył je do auta (bez dystansów) to mu tarło o wachacz , felga za bardzo była schowana , nie było tragedii ale pasowałoby mu wsadzić jakies 10mm dystanse zeby to tarcie zlikwidować , wiec jesli tobie trze felga 7,5" ET45 to coś nie gra.

co do oponek to w audi powiedzieli ze w 17 max co "mozna" zalorzyc "bezpiecznie" to 225

Popatrz , ja mam 235/45/17 felga 8.5" ET24 (to ją ratuje)

no ja bym włozył 215, Ta byedzie chyba optymalnie.

ale jak włozy 215 to bedzie musial dać profil 40 lub 45 żeby to jakoś wyglądało i bedzie troszku twardo.

Opublikowano
  • Autor

Tak czy siak profil bedzie 45 i wacham sie miedzy 225 i 215.

Najlepiej podjade do oponiarza poprosze o zrobienie jakichs testow na przykladowych laczkach i za "wino" bede mial czarno na bialym.

Moskal felunek jest 17H2 - co te h2 oznacza ?

Opublikowano

Tak czy siak profil bedzie 45 i wacham sie miedzy 225 i 215.

Najlepiej podjade do oponiarza poprosze o zrobienie jakichs testow na przykladowych laczkach i za "wino" bede mial czarno na bialym.

Moskal felunek jest 17H2 - co te h2 oznacza ?

wal w 225 , nie mam pojęcia co oznacza H2

Opublikowano
  • Autor

Rzucono haslo ze 1300 to za duzo zaczynam negocjacje ceny

Jaka jest mniej wiecej cena za ktora "oplaca" sie kupic te felgi ? (5 szt (1 z opona))

Opublikowano

Ja moje miałem 4 za 1600PLN, ale z jeszcze dobrymi oponami. Ale to od kolegi. Na allegro raczej chodzą więcej.

Opublikowano

Ja moje miałem 4 za 1600PLN, ale z jeszcze dobrymi oponami. Ale to od kolegi. Na allegro raczej chodzą więcej.

Ja takiż zestaw nabyłem za 1700 i to rok temu. Tyle że okazja z Allegro, kliknąłem Kup Teraz po 30 min od umieszczenia aukcji, a było to w sobotę (a właściwie niedzielę) około 1:30 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.