Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9


.Szczepan.

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę trochę przeserwisowałem swoje a4. Zmieniłem olej na 5W40, wymieniłem olej w skrzyni biegów 75W90 bo dwójka ciężko wchodziła, teraz jest znacznie lepiej, oraz wymieniłem płyn hamulcowy. Stary płyn był strasznie czarny.

Wymienione od razu zostały filtry: oleju, paliwa, powietrza, kabinowy i odgrzybiona klima.

Wlałem dodatek do benzyny który ponoć czyści i konserwuje układ paliwowy,wtryski i zawory. Zatankowałem pod korek Shell V-Pawer Racing.

zdjcie037y.jpg

Po niedzieli wymieniam 4 amortyzatory bilstein oraz wstawiam spręzyny -35mm Lowtec. Może się poprawi wygląd auta oraz właściwości jezdne i będzie troche twardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem amorki i spręzynki. Auto ładnie siadło, niżej niż sie spodziewałem. :good:

zdjcie060l.jpg

Komfort się zmniejszył i troche trzęsie na nierównościach. :mysli: Poprawiło się znacznie prowadzenie auta na łukach. :cool1:

No i teraz przynajmniej ma wygląd. :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie ładnie i w ogole... ale ta felga w tym rozmiarze... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto :good: z zawiecha wygląda bardzo fajnie, gustownie, ale faktycznie ta felga w tym rozmiarze nie powala, że tak powiem. No i troszkę mało koników pod maską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...