Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 parę pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim :decayed:

Posiadam obecnie A4 B5 w benzynie 1.6 bez gazu ale przymierzam się do B7 i mam kilka pytań:

- czy to prawda że wymiana kompletnego zawieszenia w sensie wahacze kosztują 2-3 tyś zł?:unsure:

- jaki silnik Diesla? 1.9 czy 2.0? Bo więcej jest tych 2.0:whistling:

- na co zwracać uwagę? 

- dużo modeli s-line jest czy warte są uwagi?

Nie chcę zamieniać tej marki na inną tylko kontynuować dalej A4 :banan:

A tak jak sobie radzicie z obecną sytuacją która panuje na świecie?

Pozdro all :drinks:

Edytowane przez pepiś

Opublikowano
  • Autor

 

14 minut temu, Hugo napisał:

Czytałeś w ogóle forum? ?

Korzystałeś z wyszukiwarki? https://a4-klub.pl/search/

Chciałem tylko znać zdanie i opinie użytkowników bo też nie mam za bardzo czasu szukać 

Opublikowano
3 godziny temu, pepiś napisał:

bo też nie mam za bardzo czasu szukać 

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, pepiś napisał:

 

Chciałem tylko znać zdanie i opinie użytkowników bo też nie mam za bardzo czasu szukać 

 

2 godziny temu, Fido napisał:

:facepalm:

Niestety nie znalazłem informacji wystarczających na te pytania

Opublikowano

Bo nie szukałeś, tylko czekasz aż na tacy ci zostanie podane.

Co do ostatniego twojego pytania nie związanego z tym forum to odpowiem tak.

Dajemy jakoś radę.

Opublikowano

4 lata na forum i nie miałeś czasu szukać?:wallbash:.Co do sytuacji.

Na razie jeszcze jest ok.ale jak ludzie nie zaczną siedzieć na tyłkach,to skończymy jak włosi.Ruch niby mniejszy na drogach,ale łażą,jak te łajzy.Kolejki w bankach i aptekach.Zakupy konieczne?Dobre:facepalm:.Przychodzą do tych otwartych jeszcze marketów po kilka razu,albo po pierdoły.Jak wcześniej,kiedy było normalnie.Nie można pełnego wózka na kilka dni nakupować;)

Opublikowano
7 godzin temu, pepiś napisał:

Cześć wszystkim :decayed:

Posiadam obecnie A4 B5 w benzynie 1.6 bez gazu ale przymierzam się do B7 i mam kilka pytań:

- czy to prawda że wymiana kompletnego zawieszenia w sensie wahacze kosztują 2-3 tyś zł?:unsure:

- jaki silnik Diesla? 1.9 czy 2.0? Bo więcej jest tych 2.0:whistling:

- na co zwracać uwagę? 

- dużo modeli s-line jest czy warte są uwagi?

Nie chcę zamieniać tej marki na inną tylko kontynuować dalej A4 :banan:

A tak jak sobie radzicie z obecną sytuacją która panuje na świecie?

Pozdro all :drinks:

Cześć,

Odpowiem Ci na kilka Twoich pytań :

Koszt zawieszenia kompletnego zaczyna się od 1500zł mowa tu o częściach oryginalnych 

Jeśli chodzi o kwestię jaki silnik wybrać : w tym modelu 1.9 są dobrymi silnikami lecz 2.0 także przy czym te 8V(140hp) bo 16V(172hp) często się psuły i pękały głowice.

Model S-line jak najbardziej na tak tylko pod warunkiem, że Audi posiada pełen pakiet S-line (np. zderzaki, listwy, kierownica, fotele) a nie tylko naklejki na drzwiach S-line.

i odpowiedź na pytanie ostatnie 

Niestety jak widzisz nie jest lekko bo dzieje się w kraju i na świecie co się dzieje i co widać, ale trzeba żyć dalej i chronić się jak tylko jest to możliwe i jak się da.

 

Życzę udanego wieczoru ! 

Pozdrawiam serdecznie,

Musti A4 Klub Polska :hi:

 

PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.