Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Problemy z porannym rozruchem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mialem problemy z moim tdi nie było ciśnienia oleju u góry naprawili to wymienili szklanki napęd PD i przy okazji Filtr paliwa oraz kompletyny rorzad,i od tamtej pory mam problemy z odpalaniem bez grzania świec zapala po 6 s i przez kolejna chwile go rzuca dudni i wogule jak by mial sie rozleciec,świece działają, przed naprawa palił w styczniowe mrozy bez grzania świec pomocy bo auto stoi 2 dzień a oni nic nie znaleźli.

Opublikowano

pytanie jak sprawdzili że świece działają? bo są różne szkoły...

Opublikowano

bardzo mozliwe ze rozrząd zle zlożony

Opublikowano
  • Autor

cos tam wyregulowali wtryski i pali juz normalnie ale mamy +6stopni zobacze w zime, tylko ciagle borykam sie ze sporym spalaniem niby wszystko dobrze,ale nie mam gdzie logos wykonac nie mam nikogo ze szczecina kto by mi to zrobil i kurcze juz nie wiem

Opublikowano

cos tam wyregulowali wtryski

pewnie kąt synchronizacji w rozrządzie schrzanili... skoro coś regulowali

Opublikowano

Proponuję abyś udał się do lepszego warszatu :good: niech wszystko sprawdzą od nowa ,bo sam widzisz że problemy zaczęły się po remoncie :hi:

Opublikowano
  • Autor

powiem tam palil zawsze tyle ze po remoncie jeszcze wiecej, tempomat na trasie glaskanie gazu predkosc max 90 5.8l, miasto to juz najka 10l i wiecej wtryski nie leja zadne bledow nie ma cos tam egr sie przycina czasami ale nie wiem...

Opublikowano

powiem tam palil zawsze tyle ze po remoncie jeszcze wiecej, tempomat na trasie glaskanie gazu predkosc max 90 5.8l, miasto to juz najka 10l i wiecej wtryski nie leja zadne bledow nie ma cos tam egr sie przycina czasami ale nie wiem...

na trasie przy głaskaniu gazu powinien schodzić poniżej 4,8 a na mieście nie przekraczać 8... wszystko zależy od stylu jazdy oczywiście

zrób logi to będzie wiadomo na czym stoisz...

Opublikowano

tez mam 1.9 116 PS

u mnie według komputera na trasie jak jade do 100km/h to spada poniżej 5 literków czasem nawet schodze do 4.5

na mieście krotkie dystanse bez mocnych przyspieszeń 7,5 do 8.5

wiec te 5.8 trasa i miasto 10 troche dużo

a moze sprawdz czy np hamulce nie trzymaja

Opublikowano

tez mam 1.9 116 PS

u mnie według komputera na trasie jak jade do 100km/h to spada poniżej 5 literków czasem nawet schodze do 4.5

na mieście krotkie dystanse bez mocnych przyspieszeń 7,5 do 8.5

wiec te 5.8 trasa i miasto 10 troche dużo

a moze sprawdz czy np hamulce nie trzymaja

grzały by się niemiłosiernie...

Opublikowano
  • Autor

heble zdrowe sam je wymienilem i jestem pewnien, nie mam gdzie logow wykonac w szczecinie bo jak mowie mechanikowi ze che logi to wywala wielkie oczy i co tu kurde zrobic?

Opublikowano

no CAN ładny to 599zł... ale przydałby się :wink4:

Opublikowano

jedz na spota w swojej okolicy moze ktos bedzie miał kompa popytaj

Opublikowano

A jakie konkretnie szklanki założyli? Przypuszczam, że za wysokie i nie domyka zaworów. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ale teraz po regulacij pali normalnie ale spala duzo ropy za duzo jak na diesla, szkalnki dopierane po numerach silnika... takze musza byc spoko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.