Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Problemy z porannym rozruchem


BIGer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mialem problemy z moim tdi nie było ciśnienia oleju u góry naprawili to wymienili szklanki napęd PD i przy okazji Filtr paliwa oraz kompletyny rorzad,i od tamtej pory mam problemy z odpalaniem bez grzania świec zapala po 6 s i przez kolejna chwile go rzuca dudni i wogule jak by mial sie rozleciec,świece działają, przed naprawa palił w styczniowe mrozy bez grzania świec pomocy bo auto stoi 2 dzień a oni nic nie znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jak sprawdzili że świece działają? bo są różne szkoły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam wyregulowali wtryski i pali juz normalnie ale mamy +6stopni zobacze w zime, tylko ciagle borykam sie ze sporym spalaniem niby wszystko dobrze,ale nie mam gdzie logos wykonac nie mam nikogo ze szczecina kto by mi to zrobil i kurcze juz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam wyregulowali wtryski

pewnie kąt synchronizacji w rozrządzie schrzanili... skoro coś regulowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję abyś udał się do lepszego warszatu :good: niech wszystko sprawdzą od nowa ,bo sam widzisz że problemy zaczęły się po remoncie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tam palil zawsze tyle ze po remoncie jeszcze wiecej, tempomat na trasie glaskanie gazu predkosc max 90 5.8l, miasto to juz najka 10l i wiecej wtryski nie leja zadne bledow nie ma cos tam egr sie przycina czasami ale nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tam palil zawsze tyle ze po remoncie jeszcze wiecej, tempomat na trasie glaskanie gazu predkosc max 90 5.8l, miasto to juz najka 10l i wiecej wtryski nie leja zadne bledow nie ma cos tam egr sie przycina czasami ale nie wiem...

na trasie przy głaskaniu gazu powinien schodzić poniżej 4,8 a na mieście nie przekraczać 8... wszystko zależy od stylu jazdy oczywiście

zrób logi to będzie wiadomo na czym stoisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam 1.9 116 PS

u mnie według komputera na trasie jak jade do 100km/h to spada poniżej 5 literków czasem nawet schodze do 4.5

na mieście krotkie dystanse bez mocnych przyspieszeń 7,5 do 8.5

wiec te 5.8 trasa i miasto 10 troche dużo

a moze sprawdz czy np hamulce nie trzymaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam 1.9 116 PS

u mnie według komputera na trasie jak jade do 100km/h to spada poniżej 5 literków czasem nawet schodze do 4.5

na mieście krotkie dystanse bez mocnych przyspieszeń 7,5 do 8.5

wiec te 5.8 trasa i miasto 10 troche dużo

a moze sprawdz czy np hamulce nie trzymaja

grzały by się niemiłosiernie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...