Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Po wypadku samochód nie odpala


Pitrex2425

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Wiem że na forum sporo takich tematów ale niestety nie znalazłem nic co by mogło coś podpowiedzieć. 

Mianowicie mam dość spory problem z odpaleniem samochodu po wypadku. Auto zostało już poskładane lecz przy próbie odpalenia silnik kręci coś tam łapie tak jakby na 2 gary, dymek z wydechu jest ale nie odpali. Próba na plaka nie daje rezultatu żadnego. Paliwo dochodzi nie ma w nim powietrza. Wyskoczyły mi 2 błędy.  Pierwszy odnośnie czujnika położenia walka rozrządu. Który podmieniłem i drugi coś z problemem instalacji wtrysków więc przejrzałem wiązkę czy nie ma gdzieś przetarcia i zwarcia, niczego nie znalazłem. Po wymianie czujnika te 2 błędy dalej wyskakują. Trudno mi uwierzyć żeby po tej przygodzie padły wtryski bo do momentu kolizji autko chodziło idealnie a sama kolizja nie była duża  

Jakieś pomysly?  Czyżby ten czujnik też był jakiś trefny? Coś jeszcze mogę sprawdzić? 

IMG_20200401_205531_1.jpg

received_3677161162300883.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wiązka do sprawdzenia i rozrząd. G40 wywala błąd jak przeskoczy rozrząd lub jest poza zakresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrzuć pokrywę i posprawdzaj konektory na wtryskach, poczyść, podoginaj. 

Odkręć gniazdo z tyłu głowicy, zapsikaj jakiegoś kontaktu, to samo na konektory przy pomkach.

G40 może być następstwem tego błędu z pompki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem te styki od wtrysków i te złącze wszystko gra problem dalej ten sam.  Błąd od wtrysków nie zawsze wyskakuje dopiero po długim kreceniu silnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...