Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ksenony


ibbanez

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz przetwornice valeo to wybór tylko jeden,osram xenarc d1s 4300k. Wsadzisz cos innego to przetwornice mogą zejść,szczególnie jakiegoś chińczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dłuższy czas na bosma i nic się nie działo. To chyba najlepsze budżetowe żarniki. Jak jesteś zainteresowany kupnem to mam komplet nawet miesiąc nie użytkowane zostały po zmianie sodzewek na d3s. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam bose ale 4300k,tyle że na innych przetwornicach bo valeo,szczególnie to wiekowe potrafią paść nawet na markowych palnikach. I nie polecam niczego powyżej 5000k bo podczas opadów w nocy widoczność spada proporcjonalnie do wyższej ilości Kelwinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na takich od maja zeszłego roku i bardzo sobie chwalę i polecam?

20190527_161416.jpg

20190605_221531.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam także osram coolblue xenarc 6000K. Może mają ciut za niebieskie światło czasami ale dają fantastyczny kontrast. Dodam że nie regenerowałem odbłyśników nawet, także można zakładać do tych co macie zjechanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co przepłacać za OSRAM i tak większość to podróbka, dobrym palnikiem jest BOSMA,ewentualnie VERTEX, na tych drugich już jeżdżę ponad rok i jest ok. Co do temperatury barwowej to według mnie 4300K.Podstawa do nie wypalone odbłyśniki i czysta soczewka, jesl to nie będzie spełnione to można wsadzać nawet palniki z górnej półki markowe i światła dobrego i tak nie będziecie mieć.

Edytowane przez indyczes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu kierowców tyle zdań. Ja jak już pisałem jestem zadowolony i polecam, natomiast uważam że trzeba kupić najlepsze możliwe palniki w kwocie jaką chcemy na to przeznaczyć i tyle. Do tego przynajmniej przeczyścić soczewki, jeśli nie chcemy ruszać odbłyśników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...