Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, Misiek671 napisał:

Kolejny modzik na pokładzie :naughty:

Dezaktywacja start-stop :wink: 

495ED803-A80F-4901-9B70-EACC3E78D33B.png

Bardzo przydatna rzecz :thumbup1:

Opublikowano

Gdzie można to kupić?

Opublikowano

Ebay, Ali, Allegro też kiedyś widziałem. 

Opublikowano
11 minut temu, marcin_o23 napisał:

Gdzie można to kupić?

Ale w A6 4G można zakodować memory bez konieczności kupna tego  modułu.

Opublikowano

w a6 mam zrobione, ale w a3 8v lift nie da się ;)

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, marcin_o23 napisał:

Gdzie można to kupić?

Tutaj :P

44E79CB9-A606-4477-9A58-8A88B86426F8.png

Opublikowano
3 minuty temu, marcin_o23 napisał:

w a6 mam rozrobione, ale w a3 8v lift nie da się ;)

No nie da się bo to MQB. Musi być moduł.

Opublikowano
13 minut temu, Muskel1 napisał:

Ebay, Ali, Allegro też kiedyś widziałem. 

Na Allegro chora cena 390 zł i nawet jedna osoba widzę kupiła.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, black70 napisał:

Na Allegro chora cena 390 zł i nawet jedna osoba widzę kupiła.

Słaby inwestor z Niego :wink: widocznie słabo szukał, po co przepłacał :grin:

Opublikowano
9 minut temu, Misiek671 napisał:

Słaby inwestor z Niego :wink: widocznie słabo szukał, po co przepłacał :grin:

Dobry inwestor z Ciebie :dancing:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Michu1996 napisał:

Dobry inwestor z Ciebie :dancing:

No a jak trzeba korzystać po taniości jeśli jest możliwość:banan:

Opublikowano
2 minuty temu, Misiek671 napisał:

No a jak trzeba korzystać po taniości jeśli jest możliwość:banan:

Nooaaajax, nie ma co przepłacać :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Michu1996 napisał:

Nooaaajax, nie ma co przepłacać :tongue4:

No wiadomo:banan:

Opublikowano
Teraz, Misiek671 napisał:

No wiadomo:banan:

Jakieś kolejne modyfikacje w planach ? :wink:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Michu1996 napisał:

Jakieś kolejne modyfikacje w planach ? :wink:

No może wleci nowy od podstaw wydech :banan:

Opublikowano
13 minut temu, Misiek671 napisał:

No może wleci nowy od podstaw wydech :banan:

Grubo się zapowiada :kox:

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Muskel1 napisał:

Funkcja memory nie dezaktywacja. Ten moduł zapamiętuje ostatnie położenie. S/S jest po naciśnięciu przycisko ponoenie aktywowany. Też go u siebie mam:wink:

Dzisiaj sprawdziłem, po uruchomieniu zapłonu S/S jest zawsze dezaktywowany, niezależnie czy przed zgaszeniem auta był włączony lub wyłączony  :wink:

Opublikowano
4 minuty temu, Misiek671 napisał:

Dzisiaj sprawdziłem, po uruchomieniu zapłonu S/S jest zawsze dezaktywowany, niezależnie czy przed zgaszeniem auta był włączony lub wyłączony  :wink:

Muszę sprawdzić u siebie bo wydaje mi się, że u mnie jest zapamiętanie ostatniej pozycji. Może pomyliłem z B8, w którym definitywnie było tak jak pisałem.

Opublikowano

No więc rzeczywiście w B9 moduł niezależnie od położenia przed zgaszeniem, odpala z deaktywowanym. 

W Golfie 7 mam też moduł i tam jest tak jak pisałem wcześniej. Ostatnia pozycja. Dlatego to mnie zmyliło. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

No to wychodzi na to że nie we wszyskich autach działa tak samo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.