Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak podświetlenia


pajak30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu zauważyłem że nie podświetlają się regulacja kratki nawiewu (zamknięcie otwarcie) do tego nie podświetla się przełącznik świateł oraz regulacja wysokości świateł co mogła się stać? Proszę o jakieś porady pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pajak30 napisał:

Witam od jakiegoś czasu zauważyłem że nie podświetlają się regulacja kratki nawiewu (zamknięcie otwarcie) do tego nie podświetla się przełącznik świateł oraz regulacja wysokości świateł co mogła się stać? Proszę o jakieś porady pozdrawiam

A reszta podświetlenia działa? przyciski szyb? podświetlenia cimatronica? licznik? próbowałeś regulować oświetlenie plusem i minusem na liczniku? 

Sprawdzałeś bezpieczniki? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak climatronic podświetla zegary też przyciski szyb też podświetla bezpieczniki sprawdziłem a i brak podświetlenia zapalniczki ale sama zapalniczka grzeje

Edytowane przez pajak30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

A reszta podświetlenia działa? przyciski szyb? podświetlenia cimatronica? licznik? próbowałeś regulować oświetlenie plusem i minusem na liczniku? 

Sprawdzałeś bezpieczniki? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za podświetlenie odpowiada licznik. Możesz ewentualnie dobrać się do niego i sprawdzić czy kostki dobrze siedzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 08:22, lewiatan1989 napisał:

Za podświetlenie odpowiada licznik. Możesz ewentualnie dobrać się do niego i sprawdzić czy kostki dobrze siedzą. 

W liczniku kostki są ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pajak30 napisał:

W liczniku kostki są ok 

 

To teraz pozostaje pinologia i kablologia... 

W audi za iluminację odpowiadają szaro-niebieskie kable więc one Ciebie będą interesować. 

Wyjmij włącznik świateł sprawdź czy konektory są ok. 

Ewentualnie na szaroniebieski przy włączniku świateł możesz podać 12v powinny zapalić się diody. Wtedy będziesz wiedział, czy padło sterowanie oświetleniem czy same diody lub coś w instalacji po drodze, ale to robisz na własną odpowiedzialność ewentualnie może ktoś inny to potwierdzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2020 o 15:12, lewiatan1989 napisał:

 

To teraz pozostaje pinologia i kablologia... 

W audi za iluminację odpowiadają szaro-niebieskie kable więc one Ciebie będą interesować. 

Wyjmij włącznik świateł sprawdź czy konektory są ok. 

Ewentualnie na szaroniebieski przy włączniku świateł możesz podać 12v powinny zapalić się diody. Wtedy będziesz wiedział, czy padło sterowanie oświetleniem czy same diody lub coś w instalacji po drodze, ale to robisz na własną odpowiedzialność ewentualnie może ktoś inny to potwierdzi :)

 

 

Kolego rozwiązałem problem wiązał się on z lampka w podsufitce coś w niej pykało wymieniłem dodam że zalozlem od b7 wróciłem do oryginał z b6 nie wiem czy to ma coś wspólnego ale pisze. Pozdrawiam podświetlenie całe wrocilo

Edytowane przez pajak30
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...