Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zapuszczony lakier

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, mam problem z lakierem na moim aucie zwlaszcza na dachu i masce, powierzchnia jest lekko chropwata,niewiem czy poprzedni wlasciciel tak slabo go myl i rzadko,i czy wogole byl garazowany,na lakierze jest taki nalot w postaci malutkich kropeczek,wyglada to jak kurz z daleka,probowalem juz paru rzeczzy tempo,plastmalu i iinych ale slabo to schodzi, niewiem co z tym fantem zrobic.....

Opublikowano

Próbuj od najprostszej metody ,pasta tempo .

Opublikowano

Próbuj od najprostszej metody ,pasta tempo .

To nie jest najprostsza metoda, ani najlepsza pasta więc może nie tym na początek.

Opublikowano

na lakierze jest taki nalot w postaci malutkich kropeczek,wyglada to jak kurz z daleka

ja mam takie coś na tylnej klapie, i u mnie jest to sadza bo wydech u mnie nie jest w dół tylko prosto

Opublikowano

marcin moze zapytaj w jakims malym warsztacie lakierniczym moze wystarczy zrobic dobra polerke oczywiscie maszyna .wydaje mi sie ze koszt nie bedzie zbyt duzy

Opublikowano

zrob polerke, pewnie samochod stal gdzies przy stoczni, albo ktos dach domu malowal i resztki pylu farby przykleily sie do Twojego samochodu, mialem kiedys to samo

Opublikowano

prawdopodobnie ten element z niby kurzem był malowany, i to gdzieś w "stodole"... polerka niewiele da... może być tak że bezbarwny jest do wymiany... :( podjedź do jakiegoś znajomego lakiernika to powie Ci skąd ten "kurz"... mnie się wydaje z Twojego opisu że ktoś skiepścił malowanko... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

nie sadze ,wygaje mi ze auto stalo gdzies pod drzewami czy cos,bo to schodzi ale bardzo slabo, a szmata robi sie zolta .... na szybach tez to jest,szyby sa niebieskawe, ale schodzi octem aczkolwiek slabo,jak bede mial czas to sie za to wezme,bo bedzie z tym zabawy,a na lakierze to chyba dam za jakis czas do polerki ,bo i tak mam do lakierowania zderzak i maske :(.postaram sie zrobic fotki.

Opublikowano

Ja bym się nie zastanawiał i podjechał do lakiernika, u nas w E-g ok 120 zeta biorą, a wiec szkoda kasy na dziwne pasty, woski i próby metoda uda się czy nie :wallbash:, oni się znają wiec nawet jak to coś poważnego to papierem wodnym przejada a dopiero polerka pasta :hi:

Opublikowano

kbibi ma rację... ale LukaszR też ma doświadczenie w temacie...

PS: w zeszłym roku malowano poszycia statków w stoczni gdańskiej - kiepski wiatr był i około 2500 samochodów na parkingu szlag trafił... mieli się sądzić ale nie wiem jak to się skończyło...

Opublikowano

120 zeta biora mowisz ale za co?

Sam jestem ciekawy za co te 120 zł, bo wątpię czy tak mało kosztuje polerowanie lakieru, a jeszcze z użyciem papieru wodnego.

Nie wiem komu chciałoby się w to bawić za takie pieniądze.

Opublikowano

120 zeta biora mowisz ale za co?

Sam jestem ciekawy za co te 120 zł, bo wątpię czy tak mało kosztuje polerowanie lakieru, a jeszcze z użyciem papieru wodnego.

Nie wiem komu chciałoby się w to bawić za takie pieniądze.

te 120 to bez papieru + 20-25 zł trzeba dorzucić za element jak z papierkiem

Opublikowano

te 120 to bez papieru + 20-25 zł trzeba dorzucić za element jak z papierkiem

Bardzo dobra cena jeżeli rzeczywiście jest to polerka lakieru.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.