Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem audio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Mam problem z nagłośnienieniem w Audi a4 b7 avant. 

Jakiś czas temu po otwarciu drzwi kierowcy nagłośnienie przestawało w nich działać, teraz nie działa w ogóle nagłośnienie w lewych drzwiach. Wiem że chodzi o wiązkę. 

Moje pytanie brzmi, czy rozbierać wiązkę czy raczej jest do wyrzucenia (obsługa szyb, lusterek działa normalnie). 

Jeśli musiał bym zdjąć wiązkę to gdzie jest jej drugi koniec? Przy radiu czy bliżej drzwi jest jakaś kostka łącząca? 

Z góry przepraszam jeśli umieściłem post w nie tym temacie (jestem nowy na tym forum) 

Pozdrawiam 

Opublikowano
W dniu 15.04.2020 o 19:29, Banas3502 napisał:

Witam, 

Mam problem z nagłośnienieniem w Audi a4 b7 avant. 

Jakiś czas temu po otwarciu drzwi kierowcy nagłośnienie przestawało w nich działać, teraz nie działa w ogóle nagłośnienie w lewych drzwiach. Wiem że chodzi o wiązkę. 

Moje pytanie brzmi, czy rozbierać wiązkę czy raczej jest do wyrzucenia (obsługa szyb, lusterek działa normalnie). 

Jeśli musiał bym zdjąć wiązkę to gdzie jest jej drugi koniec? Przy radiu czy bliżej drzwi jest jakaś kostka łącząca? 

Z góry przepraszam jeśli umieściłem post w nie tym temacie (jestem nowy na tym forum) 

Pozdrawiam 

Ściągasz gumową osłonę od strony nadwozia i masz dostęp do wtyczki wiązki,możesz ją wówczas wyczepić. Problem jej taki że jest krótka a gumowej osłonki nie ściągniesz przez wtyczkę-musisz ściągnąć boczek drzwi i wyczepić wiązkę z mocowania co da Ci wówczas dostęp do dłuższego fragmentu który możesz naprawić. Gdzieś filmik widziałem z instrukcją,zaraz wrzucę jak znajdę.

 

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Masz to samo co ja. Polecam rozebrać boczek i tą jedną wiązkę która idzie do kostki oddzielić od reszty, jest ona połączona taśmą izolacyjną z resztą kabli przy silniczku szyby, w tedy nie będziesz musiał szarpać całej instalacji.

U mnie wyglądało to tak, akurat przerwał się ten zielono-brązowy. Ja kupiłem zestaw naprawczy, bo lutowanie w takim miejscu bankowo puści po krótkim czasie ze względu na częste otwieranie drzwi.

IMG_20200405_171617.jpg

A tu zestaw naprawczy. Co prawda do b6 ale nie zdziwię się jak do b7 jest identyczny.

IMG_20200408_130426.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.