Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk zablokowany w stacyjce, nic nie dziala


MonikSXG

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem. Moje Audi A4B8 2.0 TDI rok 2009. Mąż wjechał nim do garażu i zostawił kluczyk w stacyjce, bez włączonych świateł, radia itd... Auto stało tak może że 3-4 godziny. Kiedy do niego weszłam nic nie dziala, klucza nie da się wyciągnąć, świeci pare kontrolek, ale poza tym reczny nie świeci, bagażnika nie da się otworzyć, oświetlenie, wycieraczki, szybynteż nie dzialaja... No i nie odpala. Odpielismy klemy od akumulatora ale nic to nie dało, nadal tak samo. Elektryk powiedział nam że będzie potrzeba "włamywacza" wzywać... Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Czego możemy jeszcze spróbować? Albo przynajmniej czego się spodziewac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj chwile przytrzymac wcisniety kluczyk ,wtedy powinien wyjsc.

Zalacza sie wogole zaplon czy nie ?

Pasowalo kompa podlaczyc i zrobic jakas wstepna diagnoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak, na codzien klikam kluczem raz i zapalają się kontrolki, świece, ABS, akumulator i jakieś inne. Czekam aż zgasna, sprzęgło i kluczyk przytrzymuje, odpala. A teraz obojętnie jak klikam świeca tylko kontrolki ze świec, ABS, i czegoś tam jeszcze. Czyli na moje babskie oko tak jak na zapłonie...nie da rady wyciągnąć klucza. Kontrolki przez to że nie.mozna wyciągnąć klucza świecą cały czas. 

Edytowane przez MonikSXG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że minęła kupa czasu od tego wątku, to zostawię dla potomnych:
naładuj aku albo po prostu podłącz kable rozruchowe z innego auta. Uruchom samochód, niech alternator podciągnie napięcie - i stacyjka zacznie normalnie działac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...