Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niskie ciśnienie


84hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , pewnie nie raz już ktoś poruszał temat niskiego ciśnienia oleju na rozgrzanym silniku ,ale nigdzie nie mogę znalezc jakiej konkretnej podpowiedz nadmienie tylko ze kupilem okazyjnie cjcc 120km juz po wymianie panewek,popychaczy pompy oleju podstawy oleju z filtrem (została zmienona nawet pompa oleju na bardziej wydajniejsza na pasek :)itp itd mechanicy się poddali , cisnienie oleju na gorącym silnku i na maxa rozgrzanym oleju pokazju ledwo 0,2 bara a wiadomo jakie jest min :) moj mechanik rozebrał wszystko przez ostanie 2 tyg grzebał i powiem tak robił nawet brudny test i ? nic.... na rozebranym silnku w trakcie testu pompy podaje idealnie mam różne filmy z testami jak podaje z dołu do góry i jest wszystko super po złożeniu wszystkiego ciśnienie spada , teraz zapewne pare tyś będzie dobrze bo jest na nowym oleju od 2 dni ale po przejechaniu pare tys znowu bedzie to samo jak u poprzedniego właściela który sie poddał totlnie ... mam hurtownie cżęściami i mamy u siebie mechaników dobry i bardzo dobrych ale powiem szczerze rozkładają ręcę...:) widziałem jakis post vag bauer service i gośc jest bardzo kumaty ale po mojej propozycji ze zapłace za gotową podpowiedz ile bedzie trzeba bo nie chce tracic czasu i nerwów mechaników zaprosil mnie do trójmiasta na 1,5 dnia i koszt 2700 :) chetnie bym zapłacil ale nie chce mi sie cisnąc do trójmiasta tym bardziej w tym czasie :) proszę o jakaś podpowiedz dzieki pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zweryfikuj poniższy temat

ps. za 3,5k kupisz drugi silnik :)

 

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ralf czyli sugerujesz wymiane słupka ?:) myślalem nad tym jak kupiłem go 3 tyg temu i z moimi mechanikami stwierdzilismy ze bede jezdził az sie zatrze ale jeden z nich uznał ze wezmie go i na spokojnie bedzie dłubał filtr oleju jest teraz filtron olej valvoline 5w30 syn c3 auto chodzi idealnie olej nie był rozrzedzony tylko czarny jak smoła , widzialem ze pisza o jakiejs cewce ale nie mam pojecia co to za cewka :/ jutro odbieram i myślisz zeby jezdzic az faktycznie sie zatrze ? moj mechanior mowi ze ciezko bedzie zeby sie zatarł :) mało tego nie wiadomo czy nie kupie takiego z tą samą wadą ?

Edytowane przez 84hugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze słupka nie wymieniałbym :)  ile km po wymianie jest niskie ciśnienie? od początku?

zerknij na poniższy temat

 

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdzie magistrala olejowa ma wyciek. Czujnik wkręcany w miejsce ori czujnika ciśnienia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...