Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Afik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Afik

  1. Afik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok , a może coś konkretniej pokazywałem wszystkie kanały z instrukcji z forum nie pomogło…
  2. Afik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    witam!! Panowie( i Panie ewentualnie ) mam problem w aucie znajomego świeciło się service due , olej filtry zmienione. Skasowałem inspekcje olejowa oraz przegląd główny ( na mmi pokazuje dobry czas obu przeglądów ) natomiast ikonka service due z licznika nie chce zniknąć… kasowałem inspekcje autelem i automatycznie i potem ręcznie po kanałach …. Ktoś jakiś pomysł???
  3. Afik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ten zacisk z tarcza 320 bez problemu podchodzi pod felgę 16... potwierdzone sprawdzone? sam tak mam na zimę
  4. Afik odpowiedział(a) na Wojciech1987 temat w 2.0TDI
    Gwint na wtryskach jest M12x1,5
  5. Afik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siemanko!!!! czy ktoś może rozpracowywał temat zasialania gniazda ami??? Mam wpięta kostkę do streamingu. Po zgaszeniu auta dioda dalej się swieci, nie chce aku wykończyć? ok mam cierpliwość surykatki ? po ok 15 min w gniazdo się wygasza.
  6. Normalnie turbo timer może ktoś coś kombinował i turbo timer zmodzil
  7. Afik odpowiedział(a) na furiel temat w 2.0TDI
    Btw. To tylko zdjęcia ale tak pobite tłoki powinny bez problemu śmigać... głowica do naprawy i już
  8. Afik odpowiedział(a) na furiel temat w 2.0TDI
    Tez mi się tak wydaje tu trzeba zdemontować przód auta ... gdyby to była wina rozrządu to zawory by były pogięte itp. Wpadło To do dolotu
  9. Afik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przeciez pisałem ze z hurtowni wiadomo ze ASO to kosmos..... audi oryginalnie pakowało philipsa przynajmniej tak było u mnie
  10. Afik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kup w hurtowni, na Allegro tona podróbek a nie łatwo je rozpoznać. Świecą dużo gorzej niż ori żarówka.
  11. Afik odpowiedział(a) na Damiano777 temat w 2.0TDI
    To tez zależy jaki rozrząd jest założony . Generalnie 60 tys to mało... i ja bym go nie zmieniał. SKF produkuje choćby paski o przedłużonej żywotności ( ma biały kolor). Ale rozrząd typu INA to odpowiednik oryginału ( często są te same co oryginał, napinacze Litenz itp.) tak wiec powinno się zmieniac co tyle ile producent zaleca
  12. Afik opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Po podłączeniu urządzenia do streamingu po Bluetooth, po zgaszeniu auta dioda na urządzeniu dalej swieci. Czy ktoś może wie czy zasilenie na tym gnieździe wycisza się po pewnym czasie? Czy trzeba to zawsze odłączać przy zagrzmi auta. Radio mam mmi 3G z hdd
  13. Spotkałem się ze kosi się napinacz paska osprzętu , albo alternator. Zdejmij pasek wszystkiego się dowiesz...
  14. Afik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wpisz vcds 19.6 na znanym portalu.
  15. Afik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam autela ale do domowych warunków to kabelek z vcds jak p&p to jeszcze wagner
  16. Afik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bez przesady sam mam turbo urzywane ic akurat 3.0 bitdi 2 z przodu i śmiga to już od dawna... nie musi być nowe. Warto było by to chociaż dotknąć czy się w ogóle nadaje, bo może się okazać ze okazja z Allegro to odrazu do regeneracji Aaa... nie wiem oczywiście jak inne 2.0 tdi ale moja caga na ic 3.0 tdi puchła w lecie tak wiec chyba najlepiej Fmic albo bitdi
  17. Afik odpowiedział(a) na 84hugo temat w 2.0TDI
    Może gdzie magistrala olejowa ma wyciek. Czujnik wkręcany w miejsce ori czujnika ciśnienia ??
  18. Afik odpowiedział(a) na kondziu28 temat w 2.0TDI
    Dodatkowo tak nie ma uszczelki dedykowanej. Tylko uszczelka w płynie
  19. Afik odpowiedział(a) na Kristofpro temat w 2.0TDI
    Przy przestawieniu rozrządu sypie błędami sprężyna miga. Kręci ’normalnie’ czy słychać ’brak oporu’ na rozruszniku??
  20. Afik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Autel ewentualnie jak tylko do Volvo to VIDA
  21. Miałem drgania na zimnym- w moim przypadku zmiana filtra paliwa pomogła ( wymieniam go co druga wymianę oleju. Teraz to przy każdym będę zmieniał), ewentualnie czujnik ciśnienia paliwa na listwie ale to VCDS...
  22. Afik odpowiedział(a) na Raflo temat w 2.0TDI
    Brzmi jak problem z dwumasa
  23. Czy aby zamontować taka ładowarkę w aucie które nie ma takiej bazy na telefon. Można kupić sam wtyk Podpiąć +\- i będzie działać ??? Bo to wyjście na antenę to dalej jest wzmacniacz sygnału ???
  24. Ok, to co masz na myśli skoro wielkość to nie wszystko. Materiał tego intercoolera jest wysokiej jakości ((AlSi10Mg) tego materiału używa np. Wagner), średnica wlot/wylot jest 57 mm , żeberka są na tyle gęsto ze nie widać prześwitu ( waga tez jest właściwa ). Nie jestem znawca w temacie, ale chętnie się dowiem jaka jest różnica między takim intercoolerem a np. FMIC.
  25. ogólnie wielkość wskazuje ze musi być różnica

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.